Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°10°
22 maja 2020

W sobotę balkonowe party na Wielkopolskiej

W sobotę balkonowe party na Wielkopolskiej
fot. pixabay

Co się odwlecze, to nie ucieczce. W sobotę o godzinie 18:00 startuje balkonowe party w roli głównej DJ Wąski. Cel - pomoc Adzie.

DJ Wąski wystartuje z imprezą punktualnie o godz. 18:00. Centrum dowodzenia będzie balkon przy ulicy Wielkopolskiej. Będzie dużo dobrej muzyki z lat 90., ale nie tylko. Kto mieszka nieco dalej może oglądać transmisję na kanale You Tube, link do niej pojawi się na FB DJ Wąski.

Cel imprezy, to nie tylko wspólna zabawa, ale pomoc chorej Adzie. W trakcie, ale nie tylko można wpłacać środki, które pomogą jej odzyskać zdrowie.

 - Mam nadzieję, że i tym razem dacie z siebie wszystko! Ostatnio udało sie zebrać ponad 7 tys., więc czas pobić ten wynik i pomóc Adzie. Liczę na Was! Imprezę jak zwykle wspiera Pani Prezydent Anna Hetman oraz UM, także wydarzenie jest zgłoszone oficjalnie na Policji. Liczę na wyrozumiałość osób, którym ta inicjatywa do końca nie leży. Pamiętajcie, że tu przez zabawę chcemy pomóc! Wszystkie dodatkowe informacje będą się pojawiać na moim fanpagu - mówi DJ Wąski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wirtualna majówka i pomoc dla pani Gabrysi Wirtualna majówka i pomoc dla pani Gabrysi

Impreza na dachu. To będzie majówka! Impreza na dachu. To będzie majówka!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (88)
Anatomia bełkotu25.05.2020 20:44

Kodeks kodeksem, ale Foxa nie dało się jakoś uciszyć przez parę lat.

Oko25.05.2020 20:10

Dziękuję za miłą zabawę i za wygraną. Jesteśmy szczęśliwi za miły spędzony czas i za pomoc dziewczynce.Jak miło być dobrym:-)pozdrawiam "dj jesteś Wielki".

Gość25.05.2020 19:41

Gościu z 14:07, gratuluję bystrości umysłu, to naprawdę sztuka nie zrozumieć prostego wpisu.

Gość25.05.2020 19:40

Kaśka P. , Wąski będzie robił swoje, aż ktoś zainteresuje się płatnościami pod stołem.

Zouza25.05.2020 18:47

Art. 51. kodeksu wykroczeń mówi, że "kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny." i to nie tylko w godzinach 22-6. Jeżeli mieszkańcy czują się bardzo umęczeni to mogą się dogadać i wystosować pozew zbiorowy.

Kaśka P.25.05.2020 14:14

Już mi się tego czytać nie chce i nie wiem czy wiecie,że ten waszym zdaniem pseudo Dj ma wywalone na Wasze komentarze i jak sam stwierdził gdzieś kiedyś, że jeżeli wam sprawia przyjemność hejtowanie i obrzucanie kogoś błotem to śmiało. Minie trochę czasu i znajdziecie sobie inny obiekt do wyżywania się a D.J.Wąski będzie dalej robił to co lubi i to co większości się podoba. Tyle w temacie. Info do gościa, ty chyba na prawdę masz smutne życie skoro nic nie masz do roboty tylko siedzisz i dopisujesz bzdury, a może to zazdrosna konkrecja??

do Gość 13:5125.05.2020 14:07

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Boisz się, że chłop i dzieci się dowiedzą, co robiłaś za młodu za wino "Patykiem pisane"?

Gość25.05.2020 13:51

Stary dziadku, a co nas obchodzą twoje wspomnienia rodzinne? To co robiła twoja rodzina, to twoja sprawa.

do Ola 25.05.2020 13:24

Ty się idź "pomodlij '' o słownik poprawnej pisowni i rozum.

do Ola Dziś o 10:1625.05.2020 11:53

Mieszkanie w budynkach wielorodzinnych to nie jest sala koncertowa bo kto sobie coś tam sobie ubzdecił że będzie zakłócał innym mieszkańcom spokój poprzez bezprawne puszczanie muzyki na cały regulator bo ma taki kaprys!!!! Dociera do pizndzi? Bo po twoich wpisach widać że ma być tak jak ty zechcesz i basta.Nie jesteś żadnym pępkiem świata i dookoła żyją też inni ludzie którym się to nie podoba i co jest oczywiste to dudnienie jest niezgodne z prawem w budznku wielorodzinym.

Pokaż wszystkie opinie (88)