Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
25 maja 2020

Jastrzębskie przedszkola ciągle nieczynne

Jastrzębskie przedszkola ciągle nieczynne
fot. pixabay

Chociaż rząd zezwala na uruchomienie przedszkoli i żłobków, to jednak w  naszym mieście będą one zamknięte do końca maja.

Dlaczego mieszkańcy nie mogą wysłać dzieci do żłobka i przedszkola?  Magistrat uzasadnia to wzrostem liczby zachorowań na terenie Jastrzębia.

- W związku z tym podjęto decyzję o przedłużeniu  okresu zamknięcia przedszkoli do 29 maja.  Ma ona na celu ochronę zarówno dzieci, jak i ich rodzin przed zakażeniem koronawirusem. Za ten okres nie będą pobierane opłaty od rodziców - uzasadniają urzędnicy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie kontra COVID. Jest źle? [video] Jastrzębie kontra COVID. Jest źle? [video]

62-latek nie żyje z powodu choroby COVID 62-latek nie żyje z powodu choroby COVID

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
medyk SJZ25.05.2020 19:50

Ale nudy na służbie. Idę spać DOBRANOC.

Gość25.05.2020 7:18

I bardzo dobrze! Większość kobiet i tak posyła tam dzieci po to żeby spokojnie wypić kawę z koleżanką przez cały rok a teraz musi im poświęcić minimum m.in.na jakieś zdalne zajęcia. Zresztą ze względu na wzrastającą u nas ilość zakażeń nie powinnosię tego robić do wakacji!