Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
25 maja 2020

64-latka wjechała w rowerzystę

64-latka wjechała w rowerzystę
fotk. KMP Jastrzębie

Kobieta kierująca samochodem marki Suzuki nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście i doprowadziła do zderzenia z nim.

Jak ustalili wezwani na miejsce mundurowi, kobieta poruszająca się samochodem ulicą Wierzyńskiego, skierowała się na ulicę Pszczyńską, jednak nie przepuściła jadącego nią rowerzysty. Doszło do zderzenia. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Na szczęście potracony nie doznał poważnych obrażeń. Kierująca została ukarana mandatem.

Policjanci apelują do kierowców samochodów, aby zachowali szczególną ostrożność i zwracali uwagę na rowerzystów. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zapalenie metanu w kopalni JSW. Ranni górnicy Zapalenie metanu w kopalni JSW. Ranni górnicy

Czołówka na granicy Jastrzębia i Gołkowic Czołówka na granicy Jastrzębia i Gołkowic

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość25.05.2020 23:11

Nie widziała wszędzie śmieci, trawy do kolan, robactwo i brak światła.

Albik25.05.2020 18:45

Do kościoła jechała i o rowerzystach zapomniała.

Norma głupoli25.05.2020 12:32

To normy głupoli. Rowerzysta jest takim samym użytkownikiem drogi jak każdy inny pojazd. Problem w tym, że lekkie stuknięcie rowerzysty może skutkować poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.
Apele o kulturę jazdy są pomijane, bo głupole zwyczajnie tego apelu nie rozumieją. Większość młodych ludzi nie umie poruszać się po drogach. Nie znają znaków drogowych, podstawowych przepisów i nie mają żadnych umiejętności jazdy. Nawet spod świateł nie potrafią ruszać. Zawsze łamią przepisy. Rodzice nie powinni się zgadzać na kierowanie przez nich samochodów, chyba, że chcą mieć poważne problemy ze swym dzieckiem.

medyk SJZ25.05.2020 12:21

Co baba nie widziała roweru ?

Gość25.05.2020 10:46

A czy ktoś spotkał rowerzystę znającego przepisy kodeksu drogowego? Ale rowerzysta nic nie musi, nawet myśleć.

Miłośnik dwóch kółek25.05.2020 9:45

Niestety, rowerzysta, nawet gdy wedle prawa ma pierwszeństwo, to NIE MA pierwszeństwa. W prawdziwym życiu mało kto się rowerzystami przejmuje i już nieraz przekonałem się, że lepiej ustąpić autu jadącemu z podporządkowanej i przy okazji zachować życie.

Korona Miróś25.05.2020 9:25

Do kościoła jechała.