Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
29 maja 2020

Radni podsumowali pracę prezydent. Otrzymała wotum zaufania

Radni podsumowali pracę prezydent. Otrzymała wotum zaufania
fot. UM Jastrzębie

Podczas czwartkowej sesji rady Miasta radni debatowali nad działalnością prezydent Anny Hetman w 2019 roku. Postanowili o udzieleniu wotum zaufania.

Podczas sesji Rady Miasta w dniu 28 maja odbyło się głosowanie nad przyjęciem sprawozdania finansowego za 2019 rok, udzieleniem absolutorium prezydent miasta oraz wotum zaufania. Wszystkie głosowania przebiegły pomyślnie dla Anny Hetman.  

- Nie mam wątpliwości, że to zasługa wielu ludzi: pracowników urzędu i wszystkich jednostek, ale także Was - mieszkańców! Za współpracę, dobre słowo, ale także i konstruktywną krytykę - serdecznie dziękuję! Zakasam rękawy i dalej ruszam do pracy na rzecz miasta, dla którego bije moje serce - podsumowała prezydent Anna Hetman

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wybory prezydenckie: Frekwencja w Jastrzębiu - 62,30 % Wybory prezydenckie: Frekwencja w Jastrzębiu - 62,30 %

Sytuacja epidemiczna w Jastrzębiu stabilizuje się [video] Sytuacja epidemiczna w Jastrzębiu stabilizuje się [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
Gość05.06.2020 10:37

Prezydent i rada miasta do wymiany

Do Bziok01.06.2020 21:52

Największy zdrajcą to ten od Białej Kozy.Ryczy a mało mleka daje typowy lizus.

Gość01.06.2020 16:57

Potrzebne referendum w Jastrzebiu w celu odwołania p.Prezydent! Inaczej będzie jeszcze gorzej niż jest a nie ma nic! Tak samo zlikwidować Straż miejską bo jej wogóle nie widać !

gość01.06.2020 15:15

Nie ma powodów do piania i pochwał!!!! W budżecie miasta działają aż TRZY wydziały, uprzednio był 1 wydział. Wiadomo, że wzrosla liczba naczelników, zastępców, kierowników oraz pracowników.

Udzielenie absolutorium oznacza stwierdzenie prawidłowości działania finansowego prezydenta jako organu wykonawczego Rady Miasta w określonym przedziale czasowym i nic więcej. Bilans się zgadza ale miasto w ruinie, a pani prezydent, z-cy, i jej setki ludzi ? klakierzy ? tego nie kumają.

Pałac Federacji01.06.2020 7:33

"krytykujecie człowieka, który myśli logicznie"

Jakis przyklad?

zdrojowiec01.06.2020 6:26

Dlaczego krytykujecie człowieka, który myśli logicznie? Tylko krowa i beton nie zmieniają poglądów. A jaki piękny byłby świat bez nienawiści? Marzenie....

Prawdomowny31.05.2020 18:10

@Gość Dziś o 10:36: zaraz przyjdzie pan Medyk i powie, że głosisz teorie spiskowe. Ludzie są tak ogłupieni, że latwiej się ich okłamuje niż tłumaczy, że zostali okłamani. Zero samodzielnego myślenia, zero krytycyzmu wobec usłyszanych informacji, o weryfikacji nawet nie będę się wypowiadał bo szkoda klawiatury.

zdrojowiec31.05.2020 17:29

Pani Prezydent świetnie sobie radzi! Tyle w temacie.

bziok31.05.2020 14:54

czy sławik zdradził pis i już wstąpił w szeregi platformy i popiera Panią Prezydent?

Korona Wirós31.05.2020 11:34

Natychmiast, a może nawet jeszcze szybciej, należy przywrócić miastu statu UZDROWISKA.

Żeby to osiągnąć, należy pozamykać wszystkie kopalnie.

Za to tutystyka zacznie kwitnąć.

Pokaż wszystkie opinie (38)