Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°12°
Sklep Medicanna
30 maja 2020

Jastrzębski skatepark bohaterem Skate Story [video]

Jastrzębski skatepark bohaterem Skate Story  [video]fot. archiwum
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębianie przyzwyczaili się już do skateparku znajdującego się w jarze przy ulicy Turystycznej. Dla przyjezdnych jest to nadal odkrycie i zazdroszczą nam tej atrakcji.

Jastrzębski skatepark został bohaterem Skate Story#6 na kanale You Tube. Obiekt zyskał nowe oblicze we wrześniu 2019 r. Koszt nowej aranżacji to kwota 485 tys. zł. Skatepark został poddany ocenie przez twórców kanału Skate Story na You Tube. Zobaczcie jak wypadł.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie arena rowerowa w Jastrzębiu? Będzie arena rowerowa w Jastrzębiu?

Demolka na skateparku. Młodzi w akcji Demolka na skateparku. Młodzi w akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Krystian02.06.2020 11:10

Skatepark w Jastrzębiu-Zdroju jest strasznie przepłaconą porażką. Nadaje się tylko dla ludzi rozpoczynających swoją przygodę ze sportami ekstremalnymi. Dzieci nudzą się tam po kilku miesiącach użytkowania, a co dopiero osoby posiadające doświadczenie. Szczerze polecam wybrać się do Żor czy Wodzisławia. Zastanawiam się czy inwestycja nie miała być po prostu urozmaiconym betonowym placem zabaw dla dzieci. Na tym skateparku nie wychowa się żaden profesjonalny sportowiec, a rodzice będą musieli jeździć ze swoimi pociechami do okolicznych miejscowości, żeby dzieci rozwijały swoje pasje. Jastrzębie znowu pokazało klasę! Powodzenia w dalszym zabijaniu potencjału miasta!

leśny zwierz01.06.2020 13:19

Ola, ty chyba wysyłasz dzieci do Żorskiej szkoły specjalnej.

do Ola01.06.2020 10:37

A ja jeżdżę do Gorzowa Wlkp.
A po bułki jeżdże do Bielska.
Masz ty coć trochę pod beretem, pisząc takie bzdury? Cały region jeździ do Jastrzębia, a twoje dzieci akurat jeżdżą do beznadziejnych Żor. Dawno się tak nie ubawiłem.

Maniek01.06.2020 9:34

do wynik dodatni. Słuszna uwaga! gdzie jest zachowany dystans a jka go nie było, to gdzie maseczki. Dlaczego nikt na to nie reaguje i pozwala na takie rzeczy. W koncu nieodpowiedzialni młodzi którzy moga przechodzic bezobjawowo i poczęstowac tym wirusem swoich dziadków rodziców itd...SM powinna takie miejsca odwiedzać aby upominac młodież a jak nie skutkuje to mandat! Czym tu się chwalić na filmiku swoja głupotą i nieodpowiedzlanością,że nie zachowuje się zasad bezpieczęństwa!

Ola31.05.2020 17:29

Chyba żart , moje dzieci jeżdżą do zor , bo te w jastrzebiu jest wyjątkowo kiepski

wynik dodatni 31.05.2020 16:26

Pytam się, gzie sa zachowane dystanse i te osoby powinny byc ukarane. Bo nawet nagrywali filmik i w ten sposób nakłaniaja młodych ludzi,aby nie zachowywać dystansów bo nawet maseczek. Więc kto to bedzie sprawdzać?!

Gość31.05.2020 13:45

no i fajnie. Jeździjta ludziska. Ja nie mogę, bo bym pewnie się zabił, poza tym stary jestem :D

Witek31.05.2020 12:30

Nie wiem, jakie obecnie są kryteria, ale jeszcze do niedawna , jastrzębski skatepark był uważany za "Ferrari" wśród parków. Były organizowane OGOLNOPOLSKIE zawody, co na Śląsku nigdy nie miało miejsca, Jeździli tu zawodnicy nawet z Gdańska. Kazde miasto w promieniu 50km może o takim parku pomażyć. Mam nadzieje ze nic się nie zmieniło w prestiżu parku. Szkoda tylko ze nie są już organizowane zawody, jak kiedyś.

Wachmistrz Prażyłło31.05.2020 11:58

Korona Wirós i to jest właśnie podstawowy problem. Zatrudnialiby miejscowych to i parking byłby pusty, bo przychodziliby na piechotę. No ale w przyległym banku to samo, zatrudnili wsiury z okolicznych wioch, które zajmują cały parking.

Korona Wirós31.05.2020 11:32

@geogregor

Jastrzębski UM też jest odwiedzany przez zatrudnionych pracowników z całego regionu, bo jest NAJLEPSZY.

Nie trzeba mieć żadnych kompetencji, a za podejmowane błędne decyzje nie ponosi się żadnych konsekwencji.

Czomolungmiarz31.05.2020 11:14

W Żorach bardziej mi się podoba. Więcej miejsca, wyższe rampy.

SzkodaGadac31.05.2020 3:29

Ten skatepark to czysta porażka.
Każdy wie że zarząd obiektu zamienił miejsce w którym można było fajnie pojeździć na miejsce gdzie teraz jeżdżą tylko deski i hulajnogi.
Nic osobiście niemam do tych co jeżdżą na desce czy hulajnodze ale to miasto wyróżniał jednak rowerowy poziom A to im odebrano możliwość jazdy i tyle.
Porażka

Pałac Federacji30.05.2020 19:53

Najbardziej podoba mi sie ten topiar w ksztalcie ptaka, ktory nigdy nie zostal obsadzony roslinami a nazwano go ozdoba skateparku.

geogregor30.05.2020 19:41

Zaraz oczywiście zacznie wypisywać bzdury, pod kilkoma nickami, dyżurny malkontent tego portalu. A ja dodam że nasz skate-park jest odwiedzany przez mlodzież z calego regionu, bo jest po prostu NAJLEPSZY.