Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
15 czerwca 2020

Jak oceniacie jakość życia w mieście?

Jak oceniacie jakość życia w mieście?
fot. UM Jastrzębie

Urzędnicy chcą poznać zdanie mieszkańców na temat jakości życia w Jastrzębiu. Czy jest to Wasze wymarzone miejsce do życia, a jeśli nie, to co wymaga zmian, co należy poprawić.

Każdy, kto chce wyrazić zdanie na temat tego, jak żyje się mu w mieście, może to zrobić, wypełniając ankietę. Odpowiedzi posłużą do oceny Strategii Rozwoju Miasta Jastrzębie-Zdrój do roku 2020.

Tutaj znajdziesz ankietę

Zainteresowani odpowiedzą między innymi na pytania: czy Jastrzębie jest dobrym miejscem do życia, jaka jest jakość dróg w mieście, jakie jest skomunikowanie z innymi miejscowościami regionu. Są też pytania dotyczące jakości poziomu obsługi przez urzędników.

Inna grupa pytań dotyczy lokalnego rynku pracy, czy łatwo jest znaleźć dobrą posadę z satysfakcjonującymi zarobkami, czy w Jastrzębiu można pozyskać odpowiednio przygotowanych i zmotywowanych pracowników oraz czy w naszym mieście można realizować swój rozwój zawodowy.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie miastem o dobrych i stabilnych finansach Jastrzębie miastem o dobrych i stabilnych finansach

Nowy film na 57. urodziny miasta [video] Nowy film na 57. urodziny miasta [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (51)
Korona Wirós17.06.2020 5:57

@źle oceniamy

"Przykład z wczoraj. Idę z psem na ostatni spacer przed snem koło skate parku. Jest 22:25."

Chłopie, ogranij się. 22 to cisza nocna, a ty ze swoim wypróżniającym się po kątach i szczekającym kundlem?

Do ryla16.06.2020 14:06

A tobie co potrzebne. Masz piwo, pracę, kobietę. To masz wszystko.

źle oceniamy16.06.2020 14:05

Chamstwo ma się coraz lepiej. Straż miejska nie reaguje na zło, do którego już się przyzwyczaili.
Przykład z wczoraj. Idę z psem na ostatni spacer przed snem koło skate parku. Jest 22:25. Młodzi z trzech samochodów bawią się w najlepsze przy głośnej muzyce z samochodu. Na skater parku jakiś typ skacze na deskorolce z głośnym trzaskiem każdego skoku. W dzień jest taki sam trzask z kilku deskorolek. Nie chciałbym mieszkać w bloku na przeciw skate parku bo tam słychać nie tylko trzask ale głośniejsze rozmowy i muzykę.
Przyjeżdża Straż Miejska. Ci przy samochodach szybko ściszyli muzykę i udają zdziwienie, bo oni tylko rozmawiają. Trzaski trenującego na deskorolce strażnikom nie przeszkadzają. Głusi czy co? Odjeżdżają zadowoleni, choć nic mieszkańcom nie pomogli. Pokazali, że zakłócanie ciszy nie jest niczym złym. Wśród tych przy samochodzie jest niepoczytalny człowieczek, którego widzę i słyszę gdy akurat tamtędy idę (codziennie kilka razy). Jedzie bardzo szybko aby blisko krawężnika zahamować z piskiem opon. Wokół biegają i jeżdżą na rowerach dzieci. Tak samo rusza, jak wyrzuci śmieci, wyczyści koła i pogada z kumplami. Czerwony starszego typu samochód z wieloma naklejkami na bocznej tylnej szybie. Tak samo, z piskiem opon startuje. Kilka razy był blisko wpadnięcia na dziecko. Czy kamera straży miejskiej działa? Czy ktoś jakiś strażnik reaguje na to co widzi?
Czy nie należy zakazać skoków na deskorolkach. Każdy ma prawo do spokoju w swoim domu. Ma to zagwarantowane, choć jak widać te gwarancje są nie przestrzegane.

Do Grażyny16.06.2020 13:29

Tylko nie biskupów. To zakłamana kasta. Ci najlepsi z nich nie mają prawa się wypowiadać. Przy tym są w bardzo trudnej sytuacji. Całe życie przeżyli w kościele. Mówienie przez nich prawdy to przyznanie się do strasznych działań ich kolegów. To przyznanie się do zniszczenia swojego życia.
Życie jest brutalne, bo to my je brutalizujemy. Zacznijcie szanować każdego kogo napotkacie, chyba, że on Was nie szanuje.
Amen

Gość16.06.2020 11:23

Z Jastrzębie nawet wróble odleciały.

Grażyna 16.06.2020 9:51

A ja tęsknię za spotkaniami kiedyś pani prezydent zapraszała do miasta biskupa Pieronka,Biedronia Czy nie można by zapraszać dalej zacne autorytety przecież można zaprosić mecenasa Giertycha przyszłego prokuratora generalnego,noblistę Wałęsę,Adama Michnika czy np redaktora Jerzego Urbana.

Gość16.06.2020 8:02

W nocy dobrze się śpi, bo za oknami ciemno, jak w afrykańskim buszu.

Korona Wirós16.06.2020 7:52

@Ktoś

"nie mam zadnych sklepów co by przyciągało uwage"

Biedronka jest więc wystarczy. Powiem więcej, dziesięć Biedronek jest, więc wystarczy po dziesięćkroć.

ryl16.06.2020 0:26

o jakim miescie mówimy to przecież sypialnia

Ktoś 15.06.2020 19:46

Powiem tyle jeśli chodzi o życie mieście to jest okropne nie mam zadnych sklepów co by przyciągało uwage lub był tylko są juz zamkniete zamiast miasto sie rozwijać to one umiera mieszkamy na slasku praktycznie sercu przemyslu polskiego zamiast Pani Prezydent która rozwija rozrywke a nie inflastrukture która powinna byc rozwnieta na maksa to nic tu nie ma czym wiecej gospardki lub głupich slepy z markowymi to nawet da wiecej pracy

Pokaż wszystkie opinie (51)