Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
15 czerwca 2020

Wspieramy lokalnie

Wspieramy lokalnie
fot. Bank Spółdzielczy

Jak wiemy ostatnie tygodnie to wyjątkowo trudny czas dla nas wszystkich. Z powodu koronawirusa nasze życie zostało wywrócone do góry nogami, a codzienne funkcjonowanie zostało w znacznym stopniu utrudnione.

Nadrzędnym priorytetem jest nasze zdrowie, jednakże wprowadzone obostrzenia mocno utrudniły funkcjonowanie wielu przedsiębiorcom. Rodzime firmy tworzone latami od podstaw i powstałe w nich miejsca pracy zostały zagrożone.

Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju także działa rodzimo ze 100 % kapitałem polskim, nasze działania zawsze ukierunkowane były na lokalny biznes i mieszkańców naszego regionu. Tym bardziej dzisiaj chcemy pokazać naszą solidarność i wesprzeć nasze firmy.

Epidemia sprawiła, że w znacznej części nasze dotychczasowe życie zawodowe i prywatne przeniosło się do Internetu. Właśnie dlatego wystartowaliśmy w sieci z akcją #wspieramylokalnie. Platforma jest wirtualna, ale pomoc całkiem realna i namacalna.

Inicjatywa utworzenia grupy na facebooku została podjęta przez Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju. Jednak promować mogą się tutaj wszyscy, również firmy, które na co dzień z Bankiem nie współpracują. Grupa jest otwarta dla każdego i ma służyć do nawiązywania współpracy oraz reklamowania produktów, usług i działań lokalnych przedsiębiorców. Konsumenci mogą znaleźć tutaj atrakcyjne promocje lub rekomendować swoje ulubione sklepy lub produkty. Zależy nam na tym, by docelowo grupa liczyła jak najwięcej członków, tak by zasięg jej działania był szeroki. Zachęcamy do wzajemnej promocji i wymiany informacji, zwłaszcza tych pozytywnych.

O zapotrzebowaniu na tego typu inicjatywy świadczy fakt, iż w ciągu 24 godzin od startu w grupie znalazło się 1.000 członków, a to dopiero początek działalności.

Klienci Banku Spółdzielczego w Jastrzębiu-Zdroju mogą uzyskać z dodatkową pomoc, oraz skorzystać z możliwości nakręcenia przez Bank bezpłatnego, profesjonalnego filmu reklamowego. Na profilu grupy i Banku zostało już wyemitowanych kilka spotów promujących działania lokalnych firm, a kolejne nagrania są w przygotowaniu.

Namawiamy do dołączenia do grupy i pomocy dającej obopólne korzyści.

Więcej na: https://www.facebook.com/groups/wspieramylokalnie/Artykuł sponsorowany

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa

Prezydent Hetman zakażona koronawirusem Prezydent Hetman zakażona koronawirusem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!