Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
16 czerwca 2020

Wspólnie uratujmy życie! Zostań bohaterem

Wspólnie uratujmy życie! Zostań bohaterem
fot. organizatorzy

W całym kraju brakuje krwi. Powoduje to zagrożenie życia dla pacjentów, którzy muszą być poddani zabiegom, są po wypadkach komunikacyjnych.

Epidemia spowodowała, że zapasy krwi drastycznie zmalały. Teraz w okresie wakacyjnym, kiedy zwykle jest duże zapotrzebowanie na nią, brakuje tego życiodajnego płynu.

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Jastrzębiu-Zdroju i jastrzębska filia Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu (Wydział Nauk Społecznych w Jastrzębiu-Zdroju)  serdecznie zapraszają Honorowych Dawców Krwi oraz wszystkich chętnych, którzy mogą oddać krew, na akcję w sobotę,  27.06.2020 r.

Raciborski Krwiobus będzie czekał na swoich bohaterów przed budynkiem Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa przy ul. 1 Maja 61 w Jastrzębiu-Zdroju od godziny 9:00 do 14:00.  Dla krwiodawców w ramach podziękowań, zostały także przygotowane specjalne upominki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa

Prezydent Hetman zakażona koronawirusem Prezydent Hetman zakażona koronawirusem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!