Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°
BS Black Friday
16 czerwca 2020

Wspólnie uratujmy życie! Zostań bohaterem

Wspólnie uratujmy życie! Zostań bohaterem
fot. organizatorzy

W całym kraju brakuje krwi. Powoduje to zagrożenie życia dla pacjentów, którzy muszą być poddani zabiegom, są po wypadkach komunikacyjnych.

Epidemia spowodowała, że zapasy krwi drastycznie zmalały. Teraz w okresie wakacyjnym, kiedy zwykle jest duże zapotrzebowanie na nią, brakuje tego życiodajnego płynu.

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Jastrzębiu-Zdroju i jastrzębska filia Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu (Wydział Nauk Społecznych w Jastrzębiu-Zdroju)  serdecznie zapraszają Honorowych Dawców Krwi oraz wszystkich chętnych, którzy mogą oddać krew, na akcję w sobotę,  27.06.2020 r.

Raciborski Krwiobus będzie czekał na swoich bohaterów przed budynkiem Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa przy ul. 1 Maja 61 w Jastrzębiu-Zdroju od godziny 9:00 do 14:00.  Dla krwiodawców w ramach podziękowań, zostały także przygotowane specjalne upominki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Darmowe szczepienia przeciwko grypie w Jastrzębiu Darmowe szczepienia przeciwko grypie w Jastrzębiu

Szpital zwiększa liczbę łóżek covidowych. Co z zabiegami? Szpital zwiększa liczbę łóżek covidowych. Co z zabiegami?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!