Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°
BS Kredyt bez gwiazdek
16 czerwca 2020

Wspólnie uratujmy życie! Zostań bohaterem

Wspólnie uratujmy życie! Zostań bohaterem
fot. organizatorzy

W całym kraju brakuje krwi. Powoduje to zagrożenie życia dla pacjentów, którzy muszą być poddani zabiegom, są po wypadkach komunikacyjnych.

Epidemia spowodowała, że zapasy krwi drastycznie zmalały. Teraz w okresie wakacyjnym, kiedy zwykle jest duże zapotrzebowanie na nią, brakuje tego życiodajnego płynu.

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Jastrzębiu-Zdroju i jastrzębska filia Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu (Wydział Nauk Społecznych w Jastrzębiu-Zdroju)  serdecznie zapraszają Honorowych Dawców Krwi oraz wszystkich chętnych, którzy mogą oddać krew, na akcję w sobotę,  27.06.2020 r.

Raciborski Krwiobus będzie czekał na swoich bohaterów przed budynkiem Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa przy ul. 1 Maja 61 w Jastrzębiu-Zdroju od godziny 9:00 do 14:00.  Dla krwiodawców w ramach podziękowań, zostały także przygotowane specjalne upominki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Epidemia. Policjanci kontrolują sklepy za pomocą kamer Epidemia. Policjanci kontrolują sklepy za pomocą kamer

Urzędnicy zakażeni. Dowody rejestracyjne nie będą wydawane Urzędnicy zakażeni. Dowody rejestracyjne nie będą wydawane

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!