Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
17 czerwca 2020

Wicepremier Jadwiga Emilewicz w Jastrzębiu

Wicepremier Jadwiga Emilewicz w Jastrzębiu
fot. Jadwiga Emilewicz/ Facebook. com

Kampania prezydencka nabiera tempa. W sobotę do Jastrzębia ma przyjechać wicepremier Jadwiga Emilewicz. Będzie to dobra okazja do rozmowy na temat między innymi tarczy antykryzoswej i jej skuteczności w czasie epidemii koronawirusa. 

Wicepremier Jadwiga Emilewicz jest odpowiedzialna w rządzie za sprawy gospodarcze - kieruje Ministerstwem Rozwoju. Spotkanie z nią zaplanowane jest w Jarze Południowym w najbliższą sobotę o godzinie 15:30.  

Spotkanie z panią wicepremier będzie okazją do zadania pytań i dyskusji na temat kondycji polskiej gospodarki w czasie epidemii oraz pomocy, na jaką mogą liczyć przedsiębiorcy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa

Prezydent Hetman zakażona koronawirusem Prezydent Hetman zakażona koronawirusem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
Gość18.06.2020 22:00

@polak 121 czy widziekes się już z lekarzem psychatra. Stan bardzo poważny ciężko rokujący.

Polak12118.06.2020 17:09

Zdecydowana większość na tym forum to ludzie o marnych wartościach.Opluwanie Pani minister to idiotyzm.Wylewają żółć na PiS tylko dlatego że wirus szaleje w czasie kiedy rządzi właśnie PiS i dziękuję że to właśnie oni a nie PO czy jak kto woli KO.Za ich rządów na nic nie było pieniędzy,szpitale zamykali ,przemysł niby prywatyzowali a kończyło się to likwidacją,dzieci chodziły głodne,bezrobocie kwitło a emeryci otrzymywali groszowe waloryzacje.Teraz wiedzą co zrobić żeby było jeszcze lepiej ,wiedzą jak uzdrowić służbę zdrowia,jak ożywić gospodarkę aby był wysoki wzrost PKB.Gęby pełne wazeliny i obietnic bez pokrycia.Myślę że Śląsk to mądrzy ludzie,but germański a potem sowiecki powinien nas Ślązaków nauczyć że ten obecny rząd to najlepszy rząd i najlepszy prezydent jaki się trafił.Zmiana na stanowisku prezydenta , większość opozycyjna w senacie to trzy lata wojny i chaosu ,generalnie dorobek 5 lat pójdzie na marne .Pokażmy że nasze miasto myśli o Polsce o górnictwie i przyszłości naszych dzieci.Oszołomy opozycyjni chcą zamykać kopalnie, taki obrót sprawy to miasto przestanie isnieć a bieda się pogłębi z której nigdy juz się nie wygrzebiemy

Jack 18.06.2020 16:56

W prezencie powitalnym powinna otrzymać aparat słuchowy od prezydent Hetman i posła Gadowskiego ????

Jarosław18.06.2020 8:33

Pani wicepremier połowa ciemnogrodu wytłumaczy że dobre zmiany są od 2015r.

Gość18.06.2020 7:44

Zgniłe jaja i pomidor trza szykować.

Hihihi18.06.2020 7:37

@Stasiu na spokojnie.Ma też być tłumacz na język migowy.

Lokator 17.06.2020 20:22

Niech wjeżdża i wyjeżdża przez zdroj nie aleja ,miasto bez głównej drogi wjazd wyjazd wstyd .

Talib z Klewek17.06.2020 18:02

Mam nadzieję że Krzyś Gadowski nie będzie knuł jakichś intryg związanych z tym wydarzeniem ale kto go tam wie można się po nim spodziewać wiele złych intencji.

z pracy - 11 osób 17.06.2020 15:27

Kolejna osoba na odstrzał. Rodzaj Sasina. Ona uważa, że awansowała. Na polityce zupełnie się nie zna. Myśli, że dostała gwiazdkę z nieba. Przekona się pod odejściu PiS w co się wpakowała i co zaciąży na jej całym życiu.
To osoba negatywna.

7 dusz17.06.2020 14:28

aaa, to ta co niedosłyszy.

Pokaż wszystkie opinie (22)