Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
Wesele w Dąbrówce
23 czerwca 2020

Zderzenie na Pszczyńskiej. Ranny w szpitalu

Zderzenie na Pszczyńskiej. Ranny w szpitalu
fot. KMP Jastrzębie

W poniedziałek doszło do groźnie wyglądającego zderzenia drogowego na ulicy Pszczyńskiej. Na miejsce przybył policyjny patrol oraz ratownictwo medyczne.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek na ulicy Pszczyńskiej, około godziny 14:25.

- Jak ustalili policjanci z jastrzębskiej drogówki, kierujący peugeotem 26-latek, nie zachował bezpiecznej odległości, w związku z czym uderzył w jadący przed nim samochód citroen, a ten siłą bezwładności został przesunięty i uderzył w samochód VW. 46-letni kierujący samochodem citroen został przewieziony do szpitala na badania, w wyniku zdarzenia odniósł ogólne obrażenia ciała - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Przyczyną wypadku był brak zachowania odpowiedniej odległości między samochodami. Kierowca, który spowodował wypadek, został ukarany mandatem.

Policjanci apelują o dostosowanie prędkości samochodów do sytuacji panującej na drogach. Chwila nieuwagi lub przecenienie swoich umiejętności może być przyczyną wypadku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów w pobliżu szpitala Zderzenie samochodów w pobliżu szpitala

Zderzenie samochodu z autobusem Zderzenie samochodu z autobusem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
prorok24.06.2020 5:47

@ mobil@ co za brednie

Gazela23.06.2020 18:18

Tylko SWD mógł to zrobić .

mobil23.06.2020 16:08

jazda na zderzak i nie skupianie uwagi na to co się dzieje.

prorok23.06.2020 13:57

@ aradyjko@ co za brednie

Radio Teheran23.06.2020 11:00

Już ustalono sprawcę?

Niemożliwe.

Zazwyczaj w podobnych przypadkach winne jest oślepiające słońce, zachmurzenie, śnieg, deszcz, źle wyprofilowany zakręt, rondo, brak ronda, ale nie nadmierna prędkość i tym samym człowiek. Co się dzieje?