Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
30 czerwca 2020

Czołówka na granicy Jastrzębia i Gołkowic

Czołówka na granicy Jastrzębia i Gołkowic
fot. KM PSP Jastrzębie

W poniedziałek po południu czołowo zderzyły się dwa samochody na granicy Jastrzębia i Gołkowic. Ranna osoba została odwieziona do szpitala. Na miejsce przybyły: 3 zastępy straży pożarnej, 12 strażaków, zespół ratownictwa medycznego, 2 ratowników, 3 patrole policji, 5 policjantów.

Wypadek miał miejsce na ulicy 1 Maja, tuż za granicą z Jastrzębiem.  Doszło tam do czołowego zderzenia samochodów. Na miejsce wezwano Państwową Straż Pożarną.

- Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie, odłączeniu akumulatorów z pojazdów, zakręceniu butli z gazem LPG w jednym z pojazdów, oczyszczeniu jezdni z elementów karoserii pojazdów biorących udział w zdarzeniu. Samochody biorące udział w zdarzeniu to chevrolet tucma oraz vw polo. W pierwszym pojeździe (chevrolet) został uszkodzony przód, uszkodzenia VW to prawy przód oraz tył samochodu - relacjonuje kpt. Łukasz Cepiel,  oficer prasowy PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zabrał poszkodowaną osobę do szpitala.

W zdarzeniu, ze strony służb, brały udział: 3 zastępy straży pożarnej, 12 strażaków, zespół ratownictwa medycznego, 2 ratowników, 3 patrole policji, 5 policjantów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci znaleźli mężczyznę za kartonowymi pudłami Policjanci znaleźli mężczyznę za kartonowymi pudłami

Przeciętny jastrzębski samochód ma przebieg 180 tys. km Przeciętny jastrzębski samochód ma przebieg 180 tys. km

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Gość02.07.2020 5:55

@Do Skate Park ...

No konfident, jak nic.

Wypisz, wymaluj - kapuś.

Do Skate Park ... 01.07.2020 11:26

Od dłuższego czasu nagrywamy zachowanie młodych kierowców. Szczególnie dużo nagrań tworzących niebezpieczeństwa to czerwony SJZ.... , Srebrny OPEL , i jeszcze kilka. Nagrania są przekazywane tam gdzie powinny trafić. Nagrań jest już 58.

Patol Katol01.07.2020 6:14

Nie wiem, co się dzieje z tymi ludźmi?

Najpierw klepią bezmyślnie "Ojcze nasz..." i później wypisują takie rzeczy.

Jeszcze żyją w przeświadczeniu, że to "po chrześcijańsku".

Korona Wirós01.07.2020 5:41

@Gosciu

"zdazenie drogowe i ludzka nie uwaga"

Boshe! Widzisz i nie grzmisz? Kim trzeba być, żeby aż tak rażąco koleczyć język ojczysty? Imbecylem chyba.

Gosciu30.06.2020 21:25

Korona Wirós@ nie trzeba wcale szybko jechac!!! Bedziesz ostroznie, zgodnie z zasadami jezdzil a i tak ktos moze do ciebie wjechac i zadne warunki lokalne i pogodowe nie zawinia, takie poprostu zdazenie drogowe i ludzka nie uwaga lub nie roztropnosc,

abc30.06.2020 18:26

Oj lataja ta droga jak szaleni

Korona Wirós30.06.2020 18:00

"karma wraca pamietaj!!!"

Ale że jak to niby mam rozumieć?

Jaka karma? Ja kazałem temu delikwentowi tak szybko jechać?

Do kierowców30.06.2020 17:45

Ścianie zakrętów to specjalność tych którzy nie potrafią jeździć. Szybka bezmyślna jazda to codzienność. Dziś, kierowca BMW w czerwonej koszulce, tablica rejestracyjna K.... zachowywał się niepoczytalnie. Nagranie z jego jazdy po Al. Piłsudskiego zostało przekazane

Skate Park - UWAGA30.06.2020 17:41

Na skate park obowiązuje zakaz skoków na deskorolkach oraz puszczanie głośnej muzyki z samochodów. Na parkingu wolno stanąć autem, który przywiózł użytkowników skate parku. Spotkania towarzyskie z głośnym zachowanie, bez względu na porę dnia będą karane dotkliwymi karami.
Jest lato, ciepło i każdy mieszkający w pobliżu ma prawo otworzenia okien a przy tym nie może być nękany hałasem dochodzącym z skate parku i parkingu.

Gosciu30.06.2020 13:24

Korona Wirós@ zeby tobie nigdy tego ronda nie braklo i nigdy zdarzenie drogowe sie nie przedazylo, karma wraca pamietaj!!!

Pokaż wszystkie opinie (16)