Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°12°
1 lipca 2020

Prace przy wiadukcie już trwają. Co tam powstaje?

Prace przy wiadukcie już trwają. Co tam powstaje?
fot. JastrzebieOnline.pl/ kbł

Jeszcze nie rozstrzygnięto przetargu na budowę wiaduktu przy al. Piłsudskiego, a już trwają tam prace budowlane. Co tam powstanie?

Tuż przy stacji paliw oraz wiaduktu na al. Piłsudskiego, skrzyżowanie z Graniczą, powstaje budynek handlowo-usługowy. Planuje się, że  ma być gotowy w maju 2021 roku. Nieoficjalnie wiadomo, iż znajdzie w nim miejsce sklep jednej z popularnych sieci w branży spożywczej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto otrzymało 12,7 mln zł na wiadukt Miasto otrzymało 12,7 mln zł na wiadukt

Przebudowa Chlebowej za prawie 6 mln zł Przebudowa Chlebowej za prawie 6 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Walczak03.07.2020 9:53

Ja kupuję w sklepach Biedronka nigdzie indziej i tak się mi marzy że jak kiedy umrę to bym chciał być pochowany w Biedronce .

Gość02.07.2020 15:14

Gdyby wszyscy nie latali do tej biedronki to nie budowaliby nowych sklepów. W końcu to prywatny inwestor który dokładnie liczy każdy grosz.

Gość02.07.2020 9:29

@AntyAnia

"BIEDRONKA to jest nowy inwestor naszej prezydent."

Taka prawda. Chociaż niezupełnie, bo tego "inwestora" sprowadzili to tej upadającej osady górniczej poprzedni rządzący, więc nawet ta wątpliwa zasługa nie jest "dziełem" pani burmistrz. Co na to jej nadworna propaganda?

AntyAnia02.07.2020 6:55

BIEDRONKA to jest nowy inwestor naszej prezydent.
Buahahah na tyle ją stać .

Gość02.07.2020 5:53

@Do jony

"Dino jest na szerokiej"

To co jest na wąskiej?

Gość02.07.2020 3:20

Teren w okolicach KORFANTEGO siada z dnia na dzień. Żal tych ładnych domów.

Gość01.07.2020 23:12

Każdy wie że będzie biedronka

Zauważcie, jak potraficie 01.07.2020 20:55

To trudne, ale można dostrzec, że prace rozpoczęły się od budowy ściany zaporowej, która ma zablokować obsypywanie się ziemi. To była główna przyczyna zamknięcia jednej strony mostu. Ziemia ruszył bo zapadła się część ulicy Wojciecha Korfantego przy której są działki. Jeszcze nie wiadomo jakie będą końcowe skutki tych ruchów spowodowanych pracy kopalni Zofiówka.

Do Daiek i inni01.07.2020 20:48

Wystarczy nam, że mamy takiego .... jak ty.
p.s. Każdy ma prawo uruchomić sklep czy inny punkt usługowy. Na to nikt nie może mieć wpływu. Jak tam będą dobre towary i ceny, to właściciel zarobi. Jak zorganizuje to źle, to straci. Z naszych pieniędzy ten slep nie jest budowany. "Mp3" nadal żyje w głębokim socjalizmie. Dlatego mamy się w Polsce coraz gorzej, bo popiera rząd, który sam się nazwał prawicowym i zażartował sobie wymyślając swoją nazwę: prawo i sprawiedliwość. Wystarczy przyjrzeć się działaniom "naszego" posła Grzegorza Matusiaka.

Pałac Federacji01.07.2020 20:03

"powiedziała że to już są prace związane z remontem wiaduktu .Jaki totalny brak wiedzy nt. Miasta oraz brak kompetencji"

Ten stan doskonale opisuje piekne pasujace slowo: INDOLENCJA.

Pokaż wszystkie opinie (28)