Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°12°
6 lipca 2020

Nocne pobicie przed pubem. Poszkodowany jest zakażony?

Nocne pobicie przed pubem. Poszkodowany jest zakażony?
fot. KMP Jastrzębie

W nocy z soboty na niedzielę doszło do pobicia przed pubem na ulicy Łowickiej. Trzech mężczyzn napadło 43-latka. Istnieje możliwość, że poszkodowany jest zakażony koronawirusem. Ponad 30 osób, z którymi miał kontakt, czeka na wyniki jego testu.

W sobotę około godziny 23:30 trzech mężczyzn napadło 43-latka.  Do zdarzenia doszło na chodniku przed pubem przy ulicy Łowickiej. Na miejsce przybył policyjny patrol, który zatrzymał jednego z agresorów. Dwóch zdołało uciec i są poszukiwani. W interwencji brali udział również policjanci z Katowic.

- Poszkodowany powiedział policjantom, że miesiąc temu miał dodatni wyniki na obecność koronawirusa. Nie miał wykonanego drugiego badania, ale w związku z tym, że czas kwarantanny minął, wybrał się do pubu. Z uwagi na to policjanci wylegitymowali 30 osób, znajdujących się w lokalu i spisali ich personalia. Wszystkim zalecono pozostanie w domach, do czasu rozstrzygnięcia, czy poszkodowany pan jest nosicielem koronawirusa. Na badania zostali skierowani również interweniujący policjanci - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzucił podejrzenie na syna i wezwał policję Rzucił podejrzenie na syna i wezwał policję

Wpadł w ręce policjantów... na balkonie Wpadł w ręce policjantów... na balkonie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Korona Wirós07.07.2020 10:56

@TPW

"ubierz maskę, okulary i spędź w domu dzionek cały!"

Po co? Jestem zdrowy. Robię testy genetyczne i sam sobie za nie płacę. Tego wymaga pracodawca. Stać mnie.

TPW07.07.2020 9:07

Do Korona Wirós: ubierz maskę, okulary i spędź w domu dzionek cały!

Gość07.07.2020 5:47

@Z Ruptawy

"uczepiłbyś się innych zawodów, hutników, piekarzy, nauczycieli, stoczniowców"

Pogięło ciebie? Gdzie w tej upadającej osadzie górniczej pod rządami pani burmistrz znajdziesz takie zawody?

Gość07.07.2020 5:45

@...

"weźmy odpowiedzialność za siebie i swoich znajomych"

To nie przejdzie. Nie w katolickiej Polsce. TYLKO wysokie kary mogą coś zdziałać i to nie jakieś smieszne 30 000zł. W takich Czechach na przykład kara wynosi 1 000 000 koron czyli około 160 000zł. I tam mają spokój.

Korona Wirós07.07.2020 5:44

@TPW

Sięgnij po słownik ortograficzny. To nie boli.

Bolą natomiast oczy od czytania takich wypocin. Nawet to, że w szołę kamieniami rzucałeś, wcale nie tłumaczy.

TPW06.07.2020 22:26

Świat oszalał! Niestety obawiam się, że mogą zacząć występować następujące sytuacje:
Chłopak z nowa poznana na dyskotece maja się ku sobie, chcąc iść razem do sypialni, uczciwa dziewczyna mówi, słuchaj mam HIV, a chłopak odpowiada spokojnie, ważne, że nie kaszlesz i nie masz kataru. Ale tu tez pojawia się problem bo to, że ona mi HIV już wie, ale noże też nie mieć objawów i co w tedy?

... 06.07.2020 22:03

Świetne rady. Zamknijmy wszystkie lokale i po problemie.. .. Może poprostu wychodząc weźmy odpowiedzialność za siebie i swoich znajomych, a nie jak to często niestety u nas w mieście bywa, że jak kolega ma dość i zaczepia ludzi bez powodu to banda kretynów mu klaszcze za plecami zamiat zabrać kolegę do domu.
Nie wydaje Wam się, że to nie kwestia lokali tylko kultury?

jołek06.07.2020 18:43

zamknąć tą spelunę może będzie spokojniej na mieście

Gość06.07.2020 17:41

A co z tymi co byli w pubie i wyszli ? Potem wrócili? I poszli np do Queena. Jak odnajdą tych ludzi? Przecież mogą być też już nosicielami.

Z Ruptawy06.07.2020 17:41

Tego ten
Ha, Twoja toksyczność wynika ze zwykłej zazdrości o każdą pierdułkę, a ta z niedowartościowania. Jak by nie było górników, to uczepiłbyś się innych zawodów, hutników, piekarzy, nauczycieli, stoczniowców itd.byle się nie dorobili i nie rozwijali.

Pokaż wszystkie opinie (25)