Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°12°
BS Kredyt bez gwiazdek
7 lipca 2020

Wakacje z Explozją Tańca

Wakacje z Explozją Tańca
fot. Szkoła Tańca Explozja Tańca

Nie wiesz co robić w wakacje, a nie chcesz, aby dopadła cie nuda? Szukasz sposobu na to, aby zaszaleć letnią porą, znaleźć ciekawe towarzystwo i dobrze się bawić. Szkoła Nauki Tańca Explozja Tańca ma na to sposób! Naprawdę będzie wiele się działo!

Wakacje to beztroski czas zabawy, czyli oczywiście tańca. Człowiek wówczas exploduje radosną energią. Jak co roku, Szkoła Nauki Tańca Explozja Tańca zaprasza na Kreatywne Lato 2020. Propozycja skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-13 lat. Jeśli jesteś osobą lubiącą wyzwania i chcesz miło spędzić czas, to dobrze trafiłeś. Ten wakacyjny czas będzie niezapomniany.

Do wyboru są dwa terminy odlotowych zajęć:
Turnus I: 20–24 lipca 2020 r.
Turnus II: 27–31 lipca 2020 r.

Co będziesz robił w czasie tygodniowego turnusu? Oferta jest naprawdę imponująca.  Spędzisz aktywnie czas na świeżym powietrzu. Oczywiście będzie naprawdę dużo tańca. Zabrzmią różne rytmy, melodie, dźwięki, które pobudzą was do ruchu.

Będą również wspólne wypady na kręgle. Może staniesz się mistrzem w tej dyscyplinie? A może odkryjesz nowy talent? A jeśli lubisz pływać, nic straconego! Lipiec ma być upalny, a więc nie może zabraknąć wyjść na basen. Kąpielisko Zdrój, nieopodal urokliwego parku, czeka.

Prawdziwe szaleństwo, gdzie wyrzucisz całą energię, będzie w FLY PARKU w Radlinie. Wielu nastolatków czuje się tam jak w swoim żywiole. Trampoliny to doskonała okazja, aby wyskakać czas spędzony w domu, przed komputerem na lekcjach, oddać się beztroskiej zabawie. Jak już ochłoniesz po tych atrakcjach, możesz wziąć udział w zajęciach kreatywnych, a potem stworzyć swoje dzieło na zajęciach plastycznych. Prawda, że brzmi ciekawie? Sportowo i artystycznie.

Ale to jeszcze nie wszystko! Na zakończenie coś specjalnego - noc spędzona w Explozji. Oczywiście spać nie będziesz. Czekają cię tańce do białego rana z przerwą na oglądanie filmów oczywiście z popcornem. Bal przebierańców i dyskoteka. Na zakończenie dyplom i pamiątkowe zdjęcie. Czy jeszcze trzeba cię specjalnie przekonywać, żeby wziąć udział w tej super imprezie?

No to dorzućmy jeszcze jedną atrakcję. Stworzycie wspólny Flash Mob. Zobaczysz, jak błyskawiczny tłum potrafi zadziwiać nie tylko innych ludzi, ale i was, którzy go stworzyliście. To może być niezapomniane przeżycie.

Zapisy na Kreatywne Lato ruszyły.

Kto pierwszy ten lepszy! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Wszystkie atrakcje, które czekają na ciebie to koszt jedynie 350 zł.

W cenie zapewniono:
Zajęcia w godz. 7:30-16:30,
Bilety wstępu podczas wycieczek,
Obiad każdego dnia i woda bez ograniczeń,
Ubezpieczenie NNW.

Artykuł sponsorowany

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
zadowolony07.07.2020 13:47

Super oferta. Nasze dzieci nie mogą narzekać na nudę!