Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°16°
BS Kredyt bez gwiazdek
9 lipca 2020

Uwaga! Zmiany w jastrzębskim szpitalu

Uwaga! Zmiany w jastrzębskim szpitalu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pacjenci chcący wejść do poradni przyszpitalnych wejściem bocznym, nie będą mogli tego zrobić. Muszą skorzystać z nowo wyremontowanego wejścia głównego. 

Mimo epidemii koronawirusa prace remontowe w szpitalu ciągle trwają. Z tego powodu wejście do poradni specjalistycznych, znajdujące się z boku szpitala jest nieczynne dla pacjentów. Mogą oni się tam dostać przez wejście główne, które zostało niedawno wyremontowane.

- Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i bardzo prosimy o wyrozumiałość. Zmiany spowodowane są zakończeniem kolejnego etapu remontu i przebudowy przyszpitalnych poradni specjalistycznych. Liczymy na to, że efekty naszych starań będą satysfakcjonujące i wynagrodzą wszelkie niedogodności - mówi Marcelina Kowalska, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto przekazało sprzęt dla szpitala Miasto przekazało sprzęt dla szpitala

Szpital znosi  testy na COVID przed przyjęciem na oddział Szpital znosi testy na COVID przed przyjęciem na oddział

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Strach 09.07.2020 19:51

Nie pisz bzdur sok z buraka

Nati09.07.2020 13:35

Co z porodami rodzinnymi?

Strach 09.07.2020 10:08

Boimy się tego szpitala. Tam niema leczenia. Tam się czeka na śmieć lub wyzdrowienie. Rząd zrobił wszystko co mógł, żeby emeryci umierali. I z covid-19 można wyciągnąć coś dobrego dla PiS. Szkoda, że nic dla nas.