Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°12°
9 lipca 2020

Uwaga! Zmiany w jastrzębskim szpitalu

Uwaga! Zmiany w jastrzębskim szpitalu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pacjenci chcący wejść do poradni przyszpitalnych wejściem bocznym, nie będą mogli tego zrobić. Muszą skorzystać z nowo wyremontowanego wejścia głównego. 

Mimo epidemii koronawirusa prace remontowe w szpitalu ciągle trwają. Z tego powodu wejście do poradni specjalistycznych, znajdujące się z boku szpitala jest nieczynne dla pacjentów. Mogą oni się tam dostać przez wejście główne, które zostało niedawno wyremontowane.

- Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i bardzo prosimy o wyrozumiałość. Zmiany spowodowane są zakończeniem kolejnego etapu remontu i przebudowy przyszpitalnych poradni specjalistycznych. Liczymy na to, że efekty naszych starań będą satysfakcjonujące i wynagrodzą wszelkie niedogodności - mówi Marcelina Kowalska, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Do szpitala tylko w maseczkach i rękawiczkach Do szpitala tylko w maseczkach i rękawiczkach

Jastrzębianie ukończyli morderczy bieg przez Alpy Jastrzębianie ukończyli morderczy bieg przez Alpy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Strach 09.07.2020 19:51

Nie pisz bzdur sok z buraka

Nati09.07.2020 13:35

Co z porodami rodzinnymi?

Strach 09.07.2020 10:08

Boimy się tego szpitala. Tam niema leczenia. Tam się czeka na śmieć lub wyzdrowienie. Rząd zrobił wszystko co mógł, żeby emeryci umierali. I z covid-19 można wyciągnąć coś dobrego dla PiS. Szkoda, że nic dla nas.