Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°14°
Wesele w Dąbrówce
9 lipca 2020

GKS: Ostatnie słowo trenera

GKS: Ostatnie słowo trenera
fot. UM Jastrzębie

Kilka dni temu trener Jarosław Skrobacz przestał był szkoleniowcem GKS Jastrzębie. Pożegnał się z klubem i kibicami. GieKsie życzył sukcesów w dalszych rozgrywkach.

Trener Jarosław Skrobacz, który po ponad czterech latach prowadzenia naszego zespołu zrezygnował z zajmowanej funkcji, za pośrednictwem mediów klubowych pragnie przekazać wszystkim kibicom kilka słów na pożegnanie.

Tak, jak wszystko ma swój początek, tak również musi mieć swój koniec. Ostatnie cztery lata to czas ogromnego rozwoju Klubu, to czas sukcesów sportowych. Jestem dumny, że mogłem w tym uczestniczyć. Tą drogą, wszystkim, z którymi w tym czasie miałem okazję współpracować, chciałem serdecznie podziękować, tym bardziej że zdarzały się momenty w Klubie, w których było ciężko.

GKS Jastrzębie już zawsze będzie w mojej pamięci. Obecnie zespół znalazł się w trudnej sytuacji, ale cały czas jesteśmy „nad kreską”, ciągle wszystko zależy od nas. Drużyna potrzebuje Waszego wsparcia. Życzę wielu sukcesów i dalszego rozwoju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Adam Lechowski dyrektorem sportowym GKS-u Jastrzębie Adam Lechowski dyrektorem sportowym GKS-u Jastrzębie

Siedmiu zawodników odchodzi z GKS-u Siedmiu zawodników odchodzi z GKS-u

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Uop10.07.2020 7:41

Więcej treningów a mniej wizyt u kosmetyczki . Piłkarze przypominają powoli panienki.

Oko proroka09.07.2020 18:54

Dziękuję panu za dobrą, ciężka pracę szkoda!

Rolnik09.07.2020 10:25

Wywalić trenerów akademii GKS Jastrzębie również reprezentują dno !