Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
15 lipca 2020

Uwaga! Oszuści zaatakowali seniorów

Uwaga! Oszuści zaatakowali seniorów
fot. pixabay

Uwaga seniorzy! W jastrzębiu uaktywnili się oszuści, którzy dzwonią do osób starszych i wyłudzają, pieniądze. Nie dajcie się oszukać!

Osoby starsze znowu padają ofiarami oszustów podającymi się za policjantów. Dzwonią oni do seniorów i informuję, że ich dowód osobisty został podrobiony, a pieniądze, które mają na koncie w banku, są zagrożone.

- Przestępcy zdobywają zaufanie seniorów, aby później wyłudzić często dorobek całego ich życia. Wykorzystują różne metody manipulacji, by pod wpływem emocji osoby starsze podejmowały opłakane w skutkach decyzje. Świadomy senior to bezpieczny senior. W razie podejrzeń, czy też wątpliwości należy niezwłocznie powiadomić policję, dzwoniąc pod numer 112 - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wojsko wyjdzie na jastrzębskie ulice? Wojsko wyjdzie na jastrzębskie ulice?

Pijana matka straciła przytomność. Dziecko zabrała ciotka. Pijana matka straciła przytomność. Dziecko zabrała ciotka.

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
As nad asy15.07.2020 10:13

Po tytule myślałem, że znowu coś o wyborach będzie.

Pałac Federacji15.07.2020 7:56

"Świadomy senior to bezpieczny senior"

Zmanipulowany przez księdza senior boi i spodziewa się diabła i różnokolorowej zarazy a nie oszusta.