KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
Wesele w Dąbrówce
16 lipca 2020

Jastrzębski skatepark dobrze oceniony [video]

Jastrzębski skatepark dobrze oceniony [video]
fot. Szymon Kucharczyk

Do skateparku znajdującego się w naszym mieście przyjechali młodzi ludzie z Czechowic-Dziedzić i Bielska-Białej. Uznali, że jastrzębski obiekt zasługuje na dobrą ocenę.

Wrażenia znawców rolek i deskorolek z wizyty w Jastrzębiu można bezpośrednio obejrzeć w serwisie You Tube pod nazwą SKATE STORY oraz na Instagramie skatestory.pl.

Michał Krzywonos wmówi, jak ocenia jastrzębski skatepark.  

- W Polsce powstaje sporo ciekawych skateparków, ale niestety nie brakuje też nieprzemyślanych, które miasta robią po to, żeby zrobić cokolwiek dla młodych mieszkańców. Skatepark w Jastrzębiu wyróżnia się tym, że wykonała go profesjonalna firma, która nie popełniła żadnego błędu. Podjazdy wykonano w odpowiednich kątach, wysokości są idealnie dobrane, a wykończenia wpasowują się w przeszkody. Zarówno ja, jak i moi koledzy byliśmy bardzo zadowoleni z jazdy. Rozmiar przeszkód jest idealny, pozwala na to, żeby rozwijać się i próbować nowych trików. Z całego serca mogę polecić miejsce wszystkim miłośnikom deskorolek. Ja i mój zespół chętnie będziemy wracać do Jastrzębia - opowiada Michał.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tor rolkowy dostępny dla mieszkańców Tor rolkowy dostępny dla mieszkańców

Będzie arena rowerowa w Jastrzębiu? Będzie arena rowerowa w Jastrzębiu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Rws23.05.2021 18:00

Chyba w zorach nie byli...

Skate park12.08.2020 18:27

To miejsce krzykliwych spotkań i popisowym wytwarzaniu hałasu po 22:00.
Policja tam nie przyjeżdża, bo nie rozumie o co w tym chodzi w skargach. Głupcy się bawią w najlepsze aż dojdzie do rękoczynów ze strony mieszkańców dwóch najbliższych bloków. Wtedy będzie płacz i oburzenie rodziców, którzy są zadowoleni, że ich dzieciak wyszedł po 22:00 z domu i pewnie gdzieś się "świetnie" w koleżkami i nie drze japy pod ich blokiem.

Tomek17.07.2020 20:36

Skate park super sprawa. ALE TEGO KONKRETNEGO DZIADOSTWA NIE PROMUJCIE NA SIŁE. TEGO KONKRETNEGO BETONOWEGO DZIADOSTWA. MAM TAM PUSCIĆ DZIECKO ŻEBY ŻYCIE STEACIŁO????
JEST KILKA INNYCH MATERIAŁÓ Z KTÓRYCH MOZNA BYŁO TO ZROBIC

Fitoplankton16.07.2020 8:47

Z Czechowic-Dziecic i Bielska-Białej do skateparku?

Szkoda, że znikąd nie przyjeżdżają do nas absolutnie żadni inwestorzy.

A jest jeden, przepraszam. Sortownia śmieci na terenie byłej kopalni Moszczenica. Zatrudnia tam 15 osób, a zatruwa życie 15 000 okolicznych mieszkańców. Ale co poradzić, jaka pani burmistrz, taka upadająca osada.

Pałac Federacji16.07.2020 8:46

Może by się joltuberzy przeszli po dalej po mieście i ocenili całość katastrofy.