Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
23 lipca 2020

Jechał pod prąd. Wpadł na mundurowych

Jechał pod prąd. Wpadł na mundurowych
fot. pixabay

Kierowca samochodu osobowego jechał pod prąd, zmuszając pojazd jadący z naprzeciwka do nagłego hamowania. W samochodzie znajdowali się mundurowi.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek na ulicy Wielkopolskiej. Mundurowi znajdujący się w pojeździe gwałtownie hamowali, ponieważ natknęli się na samochód, jadący pod prąc na drodze jednokierunkowej.

- Policjanci natychmiast zatrzymali osobówkę do kontroli drogowej. W trakcie legitymowania wyszło na jaw, że kierowca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za nieodpowiedzialną przejażdżkę odpowie teraz przed sądem - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nastolatki plują i wyzywają starszą kobietę Nastolatki plują i wyzywają starszą kobietę

5 tysięcy przestępstw. Najwięcej w rodzinach 5 tysięcy przestępstw. Najwięcej w rodzinach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość25.07.2020 8:07

Wielkopolska nie jest jednokierunkowa. Jednokierunkowy jest jedynie krótki odcinek łacznika Wielkopolskiej z Cieszyńską? Ciekawe, że mundurowi wcześniej nie zareagowali na samochody zaparkowane na przejściach dla pieszych, chodnikach i na trawnikach, mam na myśli te przed blokiem 105, koło którego jest łacznik. Spieszyli się za garaże?

do Gość 11:1624.07.2020 18:33

Można jechać z prądem, czyli nakazanym kierunkiem , lub pod prąd czyli przeciwnie do nakazanego kierunku.
Masz trudności z polskim?

Gość24.07.2020 11:16

Czy da się jechać drogą jednokierunkową pod prąd?

Gość23.07.2020 9:51

,,natknęli się na samochód, jadący pod prąc na drodze jednokierunkowej "
Co to jest prąc?

Sędzia Pokoju23.07.2020 8:39

I następny do odsiadki trzy lata pełnego odosobnienia , da czas na przemyślenia swojego postępowania i po wyjściu pierwsze co zrobi to zapisze się na kurs prawa jazdy .