Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
24 lipca 2020

Policjanci przejęli metamfetaminę

Policjanci przejęli metamfetaminę
fot. Policja.pl

We wtorek policjanci przeszukali pasażerów samochodu osobowego. Jak się okazało jeden z nich miał przy sobie metamfetaminę. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Podczas popołudniowej służby uwagę mundurowych zwrócili nerwowo zachowujący się pasażerowie oraz kierowca citroena. Policjanci zdecydowali się na przeprowadzenie ich kontroli. Jeden z przeszukiwanych posiała przy sobie zakazaną substancję metaamfetaminę.

- Zapytani, czy mają przy sobie środki, których posiadanie jest zabronione, oświadczyli, że nie mają przy sobie takich substancji. Policjanci nie dali się jednak zwieść tym zapewnieniom i przeszukali samochód oraz dokonali kontroli osobistej osób znajdujących się w pojeździe. Jeden z mężczyzn, 24-latek został zatrzymany, posiadał przy sobie 8,09 grama metamfetaminy - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji

Za posiadanie substancji zabronionych grożą 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dziś policyjna akcja "Prędkość". Uważajmy na drogach Dziś policyjna akcja "Prędkość". Uważajmy na drogach

Ugodził nożem śpiącą matkę. Prokuratura: Działał z zamiarem pozbawienia życia Ugodził nożem śpiącą matkę. Prokuratura: Działał z zamiarem pozbawienia życia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Freemen24.07.2020 16:07

Legalizacja wszystkich używek rozwiązała by problem.
Prohibicja nie zatrzymała alko biznesu.
A teraz ludzie piją jak by mniej. Papierosów też wypala się mniej niż 20 lat temu. .
Ludzie powinni mieć prawo do wyboru, czy chcą się truć wódka , papierosami ,dragami , czy w pracy gdzie łamie się przepisy i prawa człowieka , np na kopalniach.

Ti24.07.2020 11:24

Ah te nerwy..

Gość24.07.2020 7:53

"Grozi mu do 3 lat więzienia."

I w tym pies pogrzebany. Grozi. TYLKO grozi.

Dostanie pół roku w zawiasach i będzie dalej rozwijał swój proceder. Tyle tylko, że będzie się bardziej pilnował.