Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
27 lipca 2020

Pijani, narkomani i bezdomni dają się we znaki mieszkańcom

Pijani, narkomani i bezdomni dają się we znaki mieszkańcom
fot. jastrzebieonline.pl/kbł

Sąsiedztwo niektórych barów bywa dla mieszkających obok ludzi uciążliwe. Nierzadko skarżą się na niewłaściwe zachowanie ich bywalców. Na ulicy Warmińskiej problemem jest nieczynny już lokal.

Lokatorzy bloku przy ulicy Warmińskiej 1-13 skarżą się na samowolnych „użytkowników” budynku, w którym znajduje się nieczynny bar. W najbliższej okolicy jest brudno i śmierdzi. Wieczorem gromadzą się tam bezdomni, menele, narkomani i spożywają alkohol oraz załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne. Zdarza się, że osoby te śpią na ławkach pod blokiem.

- Obecnie dawny bar jest zamknięty i wszyscy dawni klienci teraz przenieśli się za blok przy ulicy Warmińskiej 1-13. Lokatorzy proszą, żeby zlikwidować budynek, który został po dawnym barze - napisał w interpelacji radny Piotr Szereda.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Można wziąć ubrania za darmo Można wziąć ubrania za darmo

Bezdomni nie będą mogli okupować dworca w zimie Bezdomni nie będą mogli okupować dworca w zimie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (44)
achim29.07.2020 18:32

Zajmijcie się tymi menelami co przesiaduja w alejce między Pomorska i Warmińską...okamerowali im blok 30-42 to teraz przesiaduja tam na ławkach z chudym Jarkiem na czele i chleją co popadnie!!!

Raper klasztorny29.07.2020 9:56

Za parę lat będziemy mieć tu polską Prypeć i żadnej katastrofy nie będzie potrzeba. Zamknęli Leclerc, zamkną galerię (choć chcą budować drugą), zamknęli Tesco, po kolei znikną sklepy ze strefy centrum i może wtedy turystyka ruszy, bo ludzie zaczną tu przyjeżdżać w poszukiwaniu dobrego urbeksu.

lonia29.07.2020 8:14

Zabytek klasy WC w centrum Jastrzębia... Piękne to. Taki symbol aktualnej sytuacji miasta. Jeszcze rok i Wodzisław będzie się z nas śmiał.
Cytując kolegę Anarchia i haos - "A syf coraz większy"...

Gość28.07.2020 20:50

Straz miejska w jastrzebiu jest zbedna. I tak sa jak yeti. Nikt ich nie widzial. Wzamian ich dolozych pare etatow do Policji.

kiedyś mieszkałem28.07.2020 12:12

Przeprowadziliśmy się bardzo daleko. Tu jest spokój. Ludzie natychmiast reagują na zakłócanie spokoju. Skutek jest taki, że zakłóceń jest mało. Ci, którzy mają ochotę na złe zachowanie już wiedzą, że zaraz przyjedzie radiowóz lub straż miejska i zakończą sprawę bez dyskusyjnym mandatem.

do Tomek 27.07.2020 22:5028.07.2020 9:23

I co się dusisz jak nie musisz ? Już to zrób.

Anarchia i haos28.07.2020 6:21

1600 urzędasów w Bunkrze na.sl Piłsudskiego plus milicja i nikt nigdy nic nie wie i nie widzi.Byle do piątku byle do wypłaty.
A syf w mieście coraz większy.

Tomek 27.07.2020 22:50

Jeszcze kilka lat i uciekam z tego pseudo miasta

gość27.07.2020 21:17

Utrzymanie Straży Miejskiej kosztuje miliony złotych co roku (wynagrodzenia, umundurowanie + dodatki, auta itp.) a pożytek z nich żaden. Przejadą się raz za czas nowymi autami, z których nic nie widzą i spoko.
Niech chodezą z buta po terenie i sprawdzają przepełnione kontenery, srające psy itp. To wszystko są zadania urzędu.

Oli27.07.2020 21:05

Nie zna życia, kto nigdy na patelni nie był!

Pokaż wszystkie opinie (44)