Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
29 lipca 2020

Gniazdo os na placu zabaw

Gniazdo os na placu zabaw
fot. pixabay

Plac zabaw wydawałby się bezpiecznym miejscem dla najmłodszych, jednak nie wtedy, kiedy teren ten upodobają sobie osy. Wówczas trzeba, jak najszybciej zawiadomić strażaków, którzy poradzą sobie z tym problemem. 

W poniedziałek Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o osach, które założyły sobie gniazdo w obudowie huśtawki na placu zabaw przy ulicy Zielonej. Zaniepokojeni rodzice wezwali strażaków w trosce o swoje dzieci. Gniazdo zostało usunięte, a najmłodsi znowu mogą bezpiecznie korzystać z miejsca do zabaw.

Warto wiedzieć, że użądlenie osy może doprowadzić do wstrząsu anafilaktycznego u osoby uczulonej. W jego efekcie może dojść nawet do śmierci. Konieczne jest wówczas podanie odpowiednich leków, a czasem nawet hospitalizacja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Śmierć psa w windzie w bloku na "szóstce" Śmierć psa w windzie w bloku na "szóstce"

Pożar w autobusie komunikacji miejskiej Pożar w autobusie komunikacji miejskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość29.07.2020 10:03

W toi toi przy torze dla rowerów też jest gniazdo os

Gość29.07.2020 9:17

Dlaczego straż , przecież są firmy co się tym zajmują. Tak robią spółdzielnie co nie dbają o swój teren.