Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
BS Kredyt bez gwiazdek
4 sierpnia 2020

Koronawirus wykryty u zawodników JKH

Koronawirus wykryty u zawodników JKH
fot. Andrzej Klocek

Zawodnicy, sztabowcy i pracownicy Jastrzębskiego Klubu Hokejowego  GKS Jastrzębie mają koronawirusa. Wyklucza to powrót do treningów. Osoby z pozytywnym wynikiem testu poddały się izolacji.

Na lodowisku Jastor mogą przebywać jedynie ci zawodnicy i trenerzy, którzy otrzymali negatywne wyniki testów. Dalsze kroki zarządu i sztabu trenerskiego JKH GKS Jastrzębie w sprawie przygotowań do sezonu 2020/2021 poznamy w ciągu najbliższych kilku lub kilkunastu dni, w zależności od rozwoju sytuacji. Żadna z zakażonych osób nie zmaga się z najbardziej negatywnymi objawami wirusa.

- Przypomnijmy, że pierwsze podejrzenie zakażenia koronawirusem u jednego z naszych hokeistów pojawiło się w niedzielę. W poniedziałek JKH GKS Jastrzębie błyskawicznie reagując na efekty zaniedbań organizatorów zgrupowania reprezentacji Polski, we własnym zakresie zaaranżował odpowiednie testy. Za ich sprawą możliwe staje się ograniczenie rozprzestrzeniania wirusa oraz podjęcie leczenia zakażonych zawodników - informuje JKH GKS Jastrzębie.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak pandemia wpłynęła na nasze życie? Jak pandemia wpłynęła na nasze życie?

Ciągle można zaszczepić się przeciwko COVID-19 Ciągle można zaszczepić się przeciwko COVID-19

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
mc17.08.2020 7:20

czyli wszystko co dzieje sie na lodowisku, dziać się nie powinno?

To sem ja07.08.2020 16:48

Ciekawe czy leży pod respiratorem...
A może poleciał w masce i rękaeiczkach sam zrobić badanie, aby się sprawdzić, czy ma tego wirusa...?