Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
6 sierpnia 2020

Mundurowi zaprowadzą spokój na Warmińskiej

Mundurowi zaprowadzą spokój na Warmińskiej
fot.jastrzebieonline/kbł

Mieszkańcy bloku przy ulicy Warmińskiej skarżyli się na wielbicieli napojów wyskokowych, gromadzących wokół nieczynnego budynku byłego baru. Zmęczeni, śpią na ławkach pobliskiego bloku, są uciążliwi dla mieszkańców.

W tej sprawie radny Piotr Szereda złożył interpelację do prezydent miasta. Poprosił o rozebranie budynku starego baru, który jest punktem zbierania się bezdomnych oraz innych wielbicieli spożywania napojów alkoholowych na wolnym powietrzu.

Urzędnicy zobowiązali się podjąć działania zmierzające do uporządkowania terenu. W miejsce to zostaną skierowane patrole Straży Miejskiej. Magistrat zwrócił się również do Komendy Miejskiej Policji o objecie nadzorem miejsca wokół budynku byłego lokalu.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

60-latka jechała wężykiem. Miała ponad 2 promile 60-latka jechała wężykiem. Miała ponad 2 promile

Mały chłopczyk na alkoholowej imprezie Mały chłopczyk na alkoholowej imprezie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Loko09.08.2020 8:41

Do 'On', nie możemy zamknąć barów i pubów bo gdzie wtedy policjantka prewencji z Rybnika będzie podrywać facetów?

On07.08.2020 12:21

Zamknac wszytskie puby i bary w jastrzebiu! Poniewaz ludzie w jastrzebiu nie potrafia pic i bawic sie po alkoholu. Tylko wyjdzie nam to wszystkim na dobre.

Prawdomowny07.08.2020 10:31

@do Prawdomowny Dziś o 13:24: myślę, ze jest nas dużo więcej, ale ludzie musza zrozumieć ze bez wyraźnego sprzeciwu wobec czegoś nie da się wywalczyć poprawy. Pozdrawiam

Ktoś z bloku07.08.2020 9:04

Tak uważnie czutam te komentarze, o tych barach/pubach, i tak sie zastanawiam gdzie bedzię można się niedługo napić alkocholu xD

jaa07.08.2020 7:40

To ja jeszcze poproszę o zrobienie porządku z hołotą pod Edenem na Jasnej, od rana do nocy tylko ku..a, wy......laj, i darcie mordy na cały regulator , i te dzieci bawiące się obok bloku, normalnie sielanka.

Policja w Jastrzębiu06.08.2020 22:55

Zatrudnimi ok 100 osób w zawodzie policjant gdyż już nie dajemy rady obrobić ludzi na kwarantannie, setki interwencji domowych co pięć minut głównie w weekendy 99% awantury alkoholowe, stłuczki na drodze , pijanych kolarzy ( rowerzystów) muszą nierzadko obslugiwać patrol prewencji z braku dostateczej ilości drogówki w mieście, uganianie się za młodocianymi bandytami, legitymowanie srających i zaczepiających ludzi mętów pod PKO i Supersamem, zimą odwozić pijanych "leżaków" do ogrzewalni lub domów a teraz doszło nam pilnowanie śmierdzieli na Warmińskiej.Zapewniamy atrakcyjne zarobki ok 2.500 miesięcznie, pracę w młodym zespole i niezapomniane atrakcje jak smród, nierzadko wyzwiska i strach przed ewentualnym ugodzeniem nożem lub siekierą od agresywnego, naćpanego lub po innych dopalaczach napastnika.Oferty kierować bezpośrednio do Jastrzębskiej Generalnej Guberni ul. Śląska 12.

Tomek06.08.2020 14:58

Ciekawe kiedy pan Piotr Szereda zgłosi uciążliwości i zakłócanie spokoju nocnego poprzez PUB Queen na Arki Bożka.
Znajduje się w linii prostej 15 metrów od balkonów mieszkańców, którzy potrzebują spokoju w swoich mieszkaniach. Od czwartku do niedzieli do 3~4 nad ranem hałas i dudniąca muzyka
Weekendowe dudnienie nie ma końca, zgłaszanie zakłócania ciszy nocnej na straż miejską i policję też nic nie daje.
Pewnie są układy pomiędzy właścicielami,a prezydium urzędu miasta Jastrzębie Zdrój.
Tak panie Szereda , mamy dość.
Kiedy zostanie zrobiony porządek z tą dyskoteką?
Pisaliśmy liczne petycje, i prośby.
Wszyscy mieszkańcy Zielona A do J są przeciwni istnieniu w takiej bliskości pubu, dyskoteki

Kto wydał im koncesje na sprzedaż alkoholu?

Nie pozdrawiamy panie Piotrze Szereda

Mieszkańcy bloku Zielona 76 a-j

do Prawdomowny Dziś o 13:2406.08.2020 14:48

Zawsze byłem tego samego zdania żeby pasożytów i lebrów nie dokarmiać i nie ogrzewać w ogrzewalniach z podatków uczciwie pracującyh ludzi ale zaraz tu wyją obrońcy uciśnionych że pewnie jestem katolikiem chodzącym co niedzielę do kościoła i padającym na pysk przed ołtarze a mam takie podejście do drugie człowieka mimo że tłuki piszą bzdury bo jestem ateistą i mam alergię na nierobów pasożytujących na ludziach. Podpisuję się dwoma rękoma pod tym co napisałeś.Sami dokarmiają a potem płaczą że im srają, szczają i śpią pod oknami.

Prawdomowny06.08.2020 13:24

Sami dokarmiacie tych lebrow a teraz wielce niezadowoleni, ze się panoszą po mieście. Towarzystwo powinno postać kilka pał i do roboty a jak nie to wypad z miasta. Rece, nogi i zdrowie do chlania maja wiec nie widzę problemu zeby sami na siebie zarabiali.

jakby nie było06.08.2020 12:58

Warmińska to bastion PIS-u

Gość06.08.2020 9:46

Haha przecież pół mundorwych sprawdza ludzi na kwarantannie a drugie pół będzie sprawdzać czy nosisz maseczke w Kauflandzie.

Ja06.08.2020 8:52

A kiedy się wezmą za bar obok placu zabaw na ul.Małopolskiej gdzie będąc z dzieckiem na placu zabaw słucha się wulgaryzmów..

Pachoł miejski06.08.2020 8:44

Policja będzie pilnować tej rudery .... słuszną linię ma nasza władza miejska wszak ten zabytkowy lokal gastronomiczny jest ozdobą tej upadającej osady górniczej i mówi nam .... Patrzcie - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo!

Kamil06.08.2020 8:38

Czy będzie relacja na żywo w TV i internecie? Czy stacjonujące w naszym kraju wojska sojusznicze NATO będą uczestniczyć w tej akcji?

Oko proroka06.08.2020 8:35

Najpierw pozwolili nierobom ,zulom i wszelkiej maści patologi opanować miasto teraz przyślij po rozum do głowy , lepiej późno niż wcale do roboty brać się za to tałatajstwo

Pałac Federacji06.08.2020 8:23

Od kiedy SM to mundurowi?