Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
Wesele w Dąbrówce
7 sierpnia 2020

Duża ilości narkotyków przechwycona więzieniu

Duża ilości narkotyków przechwycona więzieniu
fot. JastrzebieOnline.pl/ Damian Hetman

Po raz kolejny próbowano nielegalnie dostarczyć narkotyki do Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju.  Pakunek został przechwycony przez funkcjonariuszy służby więziennej.

Paczkę z narkotykami przerzucono przez ogrodzenie więzienia. Trafiła ona wprost na pole spacerowe, gdzie została przejęta przez funkcjonariuszy. Zawartość natychmiast wysłano do laboratorium na badania. Po ich przeprowadzeniu stwierdzono, że znajdują się tam substancje niedozwolone - najprawdopodobniej amfetamina.

 - Funkcjonariusze Służby Więziennej są systematycznie szkoleni z zakresu przeciwdziałania przenikaniu na teren jednostek przedmiotów i substancji niedozwolonych. Każda próba przeniknięcia narkotyków za mury więzienia stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa funkcjonowania jednostki i przebywających tam osób. Dlatego skuteczna profilaktyka jest tak ważna – informuje mjr Justyna Siedlecka

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kierowca był pod wpływem alkoholu i z narkotykami Kierowca był pod wpływem alkoholu i z narkotykami

Poprosił policjantów o zamknięcie w więzieniu Poprosił policjantów o zamknięcie w więzieniu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
jakby nie było07.08.2020 13:15

Nie przerzucajcie narkotyków przez płot. Strażnicy nie znoszą konkurencji.

Sklep Zielarski07.08.2020 12:24

Nie wierzę że ktoś mógł być tak głupi i na ślepo przerzucił paczkę z narkotykami za mury na teren więzienia praktycznie wprost pod nogi klawisza , pewnie wrzucił ktoś dla beki zasypkę do stóp a ci uznali to za "przechwycenie kontrabandy" i się chwalą w mediach "spektakularną akcją'' przechwycenia amfetaminy.

odnaleźć sprawców i ukręcić łeb07.08.2020 12:06

Więzienie nie może być miejscem używania narkotyków i dopalaczy bo tam można się bardzo łatwo uzależnić. My nie chcemy płacić za przyjemności przestępców, których potem trzeba leczyć długo i z małym skutkiem.

ups07.08.2020 11:19

dronikiem ?