Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°15°
10 sierpnia 2020

Uwaga na burze z gradem i upały!

Uwaga na burze z gradem i upały!
fot.shutterstock

W ciągu kilki najbliższych dni Jastrzębie znajduje się w strefie upałów. Temperatura powietrza może wynieść powyżej 30 stopni C. Możliwe są też burze z gradem.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla województwa śląskiego o upałach oraz możliwości wystąpienia burz z gradem. Opady deszczu przewidywane są na poziomie 20-30 mm, a porywy wiatru do 70 km/h.  Niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych można spodziewać się w godzinach 14:00-23:00.

Zaleca się, aby osoby w starszym wieku lub przewlekle chore pozostawały w domu, piły dużo wody, a jeśli już muszą wyjść na zewnątrz, nie zapominały o nakryciu głowy i lekkim ubraniu. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Alarm pogodowy. Burze i grad Uwaga! Alarm pogodowy. Burze i grad

Czy w Bziu wyburzą kilkadziesiąt domów z powodu kolei? Czy w Bziu wyburzą kilkadziesiąt domów z powodu kolei?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!