Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°15°
11 sierpnia 2020

Śmierć psa w windzie w bloku na "szóstce"

Śmierć psa w windzie w bloku na "szóstce"
fot. pixabay

Tragiczny los spotkał psa, który podróżował windą wraz ze swoją właścicielką. Niestety, nie udało się go uratować i zginął na miejscu.

W poniedziałek, w godzinach popołudniowych do Komendy Państwowej Straży Pożarnej dotarło zgłoszenie o zatrzaśnięciu się psa w windzie. Na miejsce natychmiast wysłano zastęp strażaków.

-  Właścicielka wracająca do domu ze swoim psem, który był na smyczy wysiadła z windy na 5. piętrze. Jednak czworonóg nie zdążył wyjść za nią. Winda z psem ruszyła w dół, a gdy smycz automatyczna całkowicie się rozwinęła winda została zablokowana na wysokości 3 piętra. Pomimo szybkiej interwencji strażaków nie udało się odratować zwierzęcia - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ponad 100 psów ruszyło na spacer Ponad 100 psów ruszyło na spacer

Psy powinny być wyłącznie na smyczy Psy powinny być wyłącznie na smyczy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Antypies12.08.2020 9:56

Pegasus, Nie! Po prostu nie uleglismy propagandzie gloryfikacji psow! A co czuje swinia, krolik kura, sarna, dzik, kaczka i moge tak wymieniac w nieskonczonosc, te zwierzeta mozna zabijac. Jak szczura zabijesz trucizna to jest ok, ale jak pies sie otruł to do sądu. PARANOJA!

Pegasus12.08.2020 2:54

Po komentarzach mogę stwierdzić, nie ma nadziei... Ta bezczelność, chamstwo i znieczulica... Szkoda mi tych ludzi co tak piszą, zapewne macie szare nieciekawe życie, dotarło do was, że nic już nie osiągnięcie, nie odnajdujecie żadnej radości poza zapierdzialym fotelem w którym wylewacie swoją żółć na innych w komentarzach...

psiara11.08.2020 21:06

Obecni "właściciele" psów to jakaś pomyłka. Kupili, przysposobili sobie psa i tyle. Żadnej wiedzy na temat potrzeb czworonoga. Straszne, jak się widzi wyprowadzaczy psów z telefonem przy gębie. Myślę, że ten pies zginął również przez tego typu "właściciela"

TPW11.08.2020 18:40

Na bank wychodząc z windy była w smartphonowym transie, wkuwając dzielnie straszne liczny chorych, zalecenia oraz wszelakie doktryny i instytucje, specjalistów, fachowców, znawców itp. A pies miał COVID-19? Może to była tylko smycz towarzysząca, czy współistniejąca

Gość11.08.2020 18:15

@Antypies - będziesz komicznie wyglądał, jak ktoś cię rozjedzie na ulicy, lub będziesz umierał na raka czekając w kolejce do lekarza...

Prawdomowny11.08.2020 17:12

Tak się kończy jazda winda i podchodzenie do ulicy z niezablokowana linka a do tego niepilnowane czworonoga. Kobieta jest sama sobie winna, szkoda psa.

Antypies11.08.2020 16:45

Widzisz co piszesz idi+o ?! A myślisz co ten pies czuł jak cierpiał

Gość11.08.2020 16:27

Pies powinien być przy nodze. Bana wychodzi i psa ciągnie

Abc11.08.2020 15:37

Mam nadzieje, ze zostana postawione zarzuty przez prokuratora z urzedu - to jest zwykle zaniedbanie/ogromna nieostrzoznosc.
Bardzo smutny wypadek :-(

Elorka11.08.2020 15:35

Tragedia dla właściciela. Nikomu nie życzę ,takiego przeżycia.
Parę miesięcy temu serwis windy również w naszej klatce ustawił tak zamykanie drzwi , że gdy winda jest pełna nie wszyscy zdążą wyjść ,bo zamykają się drzwi .
Tu ucierpiał pies, a co by było gdyby dziecko nie zdążyło.
Nie wiem komu przeszkadzały otwarte drzwi do chwili naciśnięcia przycisku.

Pokaż wszystkie opinie (18)