Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
12 sierpnia 2020

Jastrzębie kontra COVID. Jest źle? [video]

Jastrzębie kontra COVID. Jest źle? [video]
fot. UM Jastrzębie

Jastrzębie zaliczone jest do tak zwanej strefy żółtej zagrożenia epidemiologicznego. To oznacza, że mieszkańcy muszą bardziej uważać na swoje bezpieczeństwo, a więc zachowywać dystans społeczny i nosić maseczki w pomieszczeniach zamkniętych.

Przewodniczący Rady Miasta Piotr Szereda uważa, że wzrost zakażeń koronawirusem w Jastrzębiu jest na porównywalnym poziomie, jak we Włoszech czy Hiszpanii. Za pozytywne uważa to, że o wiele mniej osób przebywa w szpitalach i w skrajnym przypadku umiera.

Zobaczcie materiał telewizji TVT

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tylko 35 górników zakażonych w JSW Tylko 35 górników zakażonych w JSW

Wymazobus kończy pracę. Miasto zapłaciło 95 tys. zł Wymazobus kończy pracę. Miasto zapłaciło 95 tys. zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Joahim13.08.2020 5:27

Ten człowiek jest przewodniczącym rady miasta??!
Jezusie nazareński ratuj nasze miasto i ojczyznę??
.
Byliśmy w wielu miejscach Polski i nikt nie wie co to ten wirus.
Wszyscy mówią,że to jeden wielki mega przekręt.

Do AD am12.08.2020 23:45

Normalni ludzie potrafią załatwić swoją potrzebę i pozostawić po sobie porządek. Skoro taki bajzel jest na basenie to tylko świadczy źle o mieszkańcach naszego miasta, że coś takiego zostawiają po sobie. Nawyki higieny wynosi się z domu.

Gość12.08.2020 20:08

Byłem ostatnio w jednym z większych miast i nie dziwię się w sumie, że u nas wprowadzili obostrzenia.. Tam wszystko funkcjonuje bez stref i ludzie stosują się do zaleceń..

Ula12.08.2020 19:50

Wg Trela pandemic niema mógłby ktoś z twojej rodziny kopnąć w kalendarz

abc12.08.2020 19:05

Czy istnieje instytucja, w ktorej Pan Szereda jeszcze nie byl?

Do Trele12.08.2020 15:56

Powiedz to pajacu ponad pół miliona ludziom zmarłym na świecie na tego wirusa.

do Trele12.08.2020 14:41

Po twoim komentarzu widać, że jesteś zarażony bezobjawowo. Ale to nie znaczy, że covid nie objawi się z zabójczym skutkiem. Taki on jest, ten covid.

A D am12.08.2020 13:04

Wszedzie ostrzeżenia przed covid a czy Państwo zauważyli jaki jest syf i smród w toaletach, przebiaralniach na basenie w Zdroju? Tam to dopiero jest wylęgarnia covid, toalety nie są sprzątane, wystarczyło by choćby co godzinę to sprzątnąć, zdezynfekować. Wstyd żeby miasto oszczędzalo na sprzątaniu i dezynfekcji. Czas korzystania z basenu skrócony, bilety droższe, mały basen na tylu mieszkańców Jastrzębia i okolica warunki fatalne. Szafki niedostępne, plac zabaw niedostępny bo ryzyko covid a toalety cale obsr... I obsikane. Ratownicy bez rękawiczek i maseczek na koniec zmiany opróżniają śmietniki (odpowiednie służby od tego powinny być).

Trele12.08.2020 12:10

Pandemia strachu i kłamstwa.

adam12.08.2020 11:51

Coś mi się wydaje że ciśnie się na prezydenta Jastrzębia.

Pokaż wszystkie opinie (17)