Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
13 sierpnia 2020

Czy pandemia jest fałszywa?

Czy pandemia jest fałszywa?
fot. pixabay

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski odniósł się do zarzutów o tym, że pandemia koronawirusa jest fałszywa i podsycana przez media. Kategorycznie skrytykował takie podejście do rzeczy.

W wywiadzie udzielonemu Polskiemu Radiu  minister Łukasz Szumowski powiedział

-   Jak ktoś widzi takie spiski, to jest to sygnał, by się zastanowić nad swoim zdrowiem psychicznym. Takie  teorie obrażają pamięć zmarłych na koronawirusa - mówił minister.

W Polsce cały czas codziennie notuje się wzrost liczby zakażonych koronawirusem. Wprowadzono trzy strefy zagrożenia epidemicznego. Najbezpieczniej jest w zielonej.  W strefie żółtej, w której znajduje się Jastrzębie wprowadzono obostrzenia:  liczba osób mogących uczestniczyć w imprezie rodzinnej, np. weselu, będzie ograniczona do 100. W wydarzeniach sportowych, kulturalnych i seansach filmowych może wziąć udział jedynie  25% widowni. Do lokali gastronomicznych i siłowni może wejść 1 osoba na 4 metry kwadratowe. Bez zmian pozostała działalność hoteli i basenów, zgromadzeń, kościołów, rehabilitacji i transportu zbiorowego. 
 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mundurowi obstawią szkoły Mundurowi obstawią szkoły

Uwaga! Zmiana rozkładów jazdy autobusów Uwaga! Zmiana rozkładów jazdy autobusów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
To sem ja17.08.2020 11:38

Gość Dziś o 10:58 - przynajmniej podpisiję się jednym nickiem. Co do myślenia przykład pierwszy z brzegu: osoba myśląca wie, że ta pandemia to ściema (choć różnie to interpretują). Osoba nie myśląca PRZUJMUJE do wiadomości medialny bełkot.
A prof. Judin napisał informację/apel 01.05.2020. Więc coś ci nie te dane podaje wiki...

Gość17.08.2020 10:58

To sem ja, na jakiej podstawie sugerujesz , że myślisz? Każda twoja wypowiedź świadczy o czymś wręcz przeciwnym. Tysiące lekarzy nie ma pojęcia o leczeniu, a geniusz z Jastrzębia wie, że wystarczy wąchać roztwór sody. Swoją drogą doktor Giennadij Judin zmarł w 1954 roku.

To sem ja17.08.2020 9:56

Dla myślących polecam zapoznać się z całością. G: Apel profesora Judina do Wirusologów i Ludzi.
Głąby niech dalej rżą i wąchają onuce...

Monik17.08.2020 3:50

Pewnie że jest pandemia ale to tylko dlatego żeby rządzący mogli nas legalnie okradać. Będzie druga Białoruś. PiS rządzi. Podwyżki dla osłów ( tak osłów a nie posłów ) a szary człowieczek ma oszczędzać bo kryzys. Kiedy ten naród się obudzi? Dajecie się przekupić za różne socjale. Wstyd.

Tomek do to sem ja 16.08.2020 21:59

Jesteś człopczyku twardym elementem kapusty, ale to już twój problem

Gość16.08.2020 8:31

To sem ja, jest najlepszym przykładem jak działa wdychanie roztworu sody.

Gość15.08.2020 12:29

To sem ja, leczysz też nowotwory? A może to też ściema?

Gość15.08.2020 12:26

Jak te hajery znają się na medycynie, aż miło czytać. Pomyśleć, że niektórzy muszą uczyć się tego sześć lat na studiach. Podobno wąchanie skarpet wieczorem zabija wszystkie wirusy, a jeżeli już ktoś zachoruje, to należy go zakopać aż po szyją na cztery godziny. Proponuję żeby redakcja portalu uruchomiła kącik, w którym internetowi specjaliści będą udzielali porad medycznych i dzielili się swoją rozległa wiedzą zdobytą w miejscowych barach.

Gość15.08.2020 12:20

Czytam te wpisy genialnych znawców medycyny i dziwię się, że Polak jeszcze nigdy nie dostał nagrody Nobla w tej dziedzinie.

Gość15.08.2020 12:19

To sem ja, to miło że pozdrawiasz zdrowo myślących. Skoro ty nie możesz tego robić, to warto docenić innych.

Pokaż wszystkie opinie (28)