Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
14 sierpnia 2020

Jastrzębski szpital pilnie poszukuje pielęgniarek

Jastrzębski szpital pilnie poszukuje pielęgniarek
fot. pixabay

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju pilnie poszukuje pielęgniarek do pracy w Zakładach Opieki Długoterminowej.

Pielęgniarki, które chciałby podjąć pracę w Zakładach Opieki Długoterminowej, mogą liczyć na umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę cywilnoprawną.

- Oferujemy ze swojej strony dobrą, konstruktywną współpracę z naszym personelem o najczęściej wieloletnim doświadczeniu, w spokojnej, koleżeńskiej atmosferze. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 0-32 47 599 94  - informuje szpital.

Zakład Opieki Długoterminowej świadczy opiekę nad osobami przewlekle chorymi, która udzielana jest całodobowo. Jest to pielęgnacja, rehabilitacja osób niewymagających hospitalizacji oraz zapewnia im zakwaterowanie i wyżywienie, kontynuację leczenia farmakologicznego, a także prowadzi edukację zdrowotną pacjentów i członków ich rodzin.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Zmiana miejsca pomocy dla dzieci w szpitalu Uwaga! Zmiana miejsca pomocy dla dzieci w szpitalu

Młodzi nie chcą kształcić się w klasach górniczych Młodzi nie chcą kształcić się w klasach górniczych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Pepe22.09.2020 7:24

Mam 17 lat górnictwa więc szybko zaznajomiłbym się z nowym zawodem pielęgniarki.czekam na propozycje.

Do Pawła i Pitera 17.08.2020 17:46

Mowicie ze takie kolosalne wyplaty a chetnych jak nie bylo tak nie ma....

inka17.08.2020 11:30

do ULA
Kobieto, w sektorze tego zawodu juz dziś jest zapaść, a ty złożeczysz. Każdy może mieć gorszy dzień. Nie życzę nikomu źle, ale możesz doczekać takiego czasu jeszcze , żę Ci nie edzie miał kto zrobić zastrzyku. Niżyczliwa to raczej ty jesteś

Piter16.08.2020 21:55

do Paweł nie jesteś pielęgniarką więc po co pytasz chyba że jesteś chomo nie wiadomo . Pielęgniarki już źle nie zarabiają.

Ula16.08.2020 15:00

Nic bym im nie dała, nie przyjemnie nieżyczliwe babska szczególnie w górniczym, z powołania szły to niech pracują za tyle

Jola do Gruzina15.08.2020 21:25

Na przyjaźni ksiądz woła za pogrzeb co łaska ale nie mniej niż 700 zl po czym odprowadzając ciało na cmentarz zamiast iść z przodu to tyłek pakuje do karawanu i sobie jedzie.

Paweł15.08.2020 21:22

Jedna pielęgniarka na dwóch etatach w szpitalu jest w stanie zarobić oczywiście specjalizacje itp 10-14 tys mc !

gość 15.08.2020 13:29

Pielęgnację i wyżywienie ogarnia opiekun medyczny czy taki personel tez zostanie zatrudniony zeby odciążyć pracujące juz pielegniarki?

Ewelina15.08.2020 12:07

Opiekunów też potrzebują ale tyle co się narobi przy go+ach nie raz dostanie brudnym pampersem użeranie się ciągle, pilnowanie czy kroplówki zeszły bo pielegniareczki mają to gdzieś . Masakra robiłam w jednym z dpsow nigdy więcej !!!! I płaca marne grosze ale zawsze to jakaś kasa jest

do Skarbnik14.08.2020 22:37

To są żony związkowców.
A wiec uprawnienia żadne, obowiązki żadne a zarobki wielkie. Wiec nie wymagaj od nich za wiele bo mężowie robią tak samo. No chyba że impreza w Orlim Gnieździe w Szczyrku to oni muszą pić i mordę drzeć.

Pokaż wszystkie opinie (18)