Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
14 sierpnia 2020

Prezentacja Jastrzębskiego Węgla bez publiczności. Relacja na YouTube

Prezentacja Jastrzębskiego Węgla bez publiczności. Relacja na YouTube
fot. Jastrzębski Węgiel

Wprowadzenie w Jastrzębiu czerwonej strefy zagrożenia epidemicznego ma swoje reperkusje także w sporcie. Piątkowa prezentacja Jastrzębskiego Węgla odbędzie się bez udziału publiczności oraz mediów. Podobnie, jak mecz inauguracyjny. Relacje będzie można oglądać na kanale You Tube.

O wyłączeniu publiczności z prezentacji „Pomarańczowych” poinformowały władze klubu. Jako przyczynę tej decyzji wskazały na decyzję Ministerstwa Zdrowia włączającego Jastrzębie-Zdrój do czerwonej strefy zagrożenia epidemicznego i wynikającymi z tego restrykcjami.

- Pierwotnie w organizowanym przez nasz Klub wydarzeniu mogło wziąć udział 50 procent publiczności, po kolejnym Rozporządzeniu Rady Ministrów zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii w wydarzeniu mogło uczestniczyć już tylko 25 procent widowni. Od piątku Jastrzębie-Zdrój trafia do strefy, w której wydarzenia sportowe odbywają się całkowicie bez publiczności. W piątkowej uroczystości nie będą mogli uczestniczyć również przedstawiciele mediów.

To oznacza, że dokonane przez Państwa rezerwacje w serwisie abilet.pl uznane zostają za nieważne. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, ale wniknęły one z przyczyn niezależnych od Klubu.

Pomimo zachowania wszelkich środków ostrożności oraz woli ze strony Zarządu naszego Klubu do przeprowadzenia tego przedsięwzięcia z udziałem kibiców, musimy uznać wyższość rozporządzeń Rady Ministrów i zastosować się obowiązujących wytycznych – informują władze klubu.

Prezentacja i mecz otwarcia będą dostępne na kanale You Tube Jastrzębskiego Węgla, start o godz. 17:00. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel lepszy od Mińska Jastrzębski Węgiel lepszy od Mińska

Mundurowi obstawią szkoły Mundurowi obstawią szkoły

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
Piotr 11.09.2020 17:38

Do Karol.... Co jesteś taki nabuzowany typowy jastrzębski cham. Gostek miło pyta to zostaw sobie te puste frazesy

Karol11.09.2020 11:15

nie jestem z klubu kibica, nie jestem pracownikiem klubu a z nimi łatwo się skontaktować jak masz problem tylko niestety trzeba ruszyć neurony w mózgu, chyba, że są zastane to i ja nie pomogę

Ewa do wszystkich 11.09.2020 9:06

Od ponad 40 lat jestem sprzedawcom i mam do czynienia z różnymi ludźmi. Ola ma rację nie można emocji z domu przynosić do pracy. Nie tylko ekspedient musi być miły. Klienci traktują nas z góry ale ta sama Pani jak idę do biura jest tak samo chamska jak na zakupach. Państwa wpisy pokazują brak zrozumienia i typowy hejt. Ola odniosła się do wpisu Basi ale wy nie przejawiacie zrozumienia dla obu stron tylko napędzacie hejt. Wstyd że tak wyglądają kibice klubu. Pozdrawiam

Do Karol 11.09.2020 8:58

Widzę po wpisach że pracujesz w klubie, kiedy karnety będą? Mam problem z jednym gościem z klubu kibica gdzie się zgłosić?

Ola 11.09.2020 8:47

Pracuje w handlu od 20 lat i mam do czynienia z chamskimi mieszkańcami i babami udającymi wielkie panie bo wyszły z biura. Co to ma być żeby wyżywać się na innych. Nie zasłaniajcie się dopingiem drużyny jak wasze chamstwo przyćmi nawet mistrza. Jestem młoda, ale nie wiek ma znaczenie tylko kultura której babska z biura klubu nie posiadają bo z domu nie wyniosły.

do Xavier10.09.2020 9:41

widocznie Ola ma jakieś kompleksy. tylko Jw...

Xavier10.09.2020 8:27

do Ola: stary też na cb babsko mówi?

Karol10.09.2020 7:50

do Ola- patrząc na twój wpis, wyobrażam sobie zakompleksione babsko koło pięćdziesiątki, gdzie mąż zwie cię babskiem. Skup się na swojej pracy a my skupiamy się na dopingu naszej drużyny

do Ola10.09.2020 7:42

Ola mam 60 lat i całe życie pracowałam w handlu, uwierz mi, ludzie to zawracacze d...., podejrzewam, że chodzą do klubu o byle głupotę, pierdołę bo mają czas... 1,2,3 łażenie z byle pierdołą też potrafi zmęczyć. To nie pani winna tylko ludzie, nie patrzą na 2 osobę.

Ola 09.09.2020 15:17

Co to ma być za tłumaczenie ze babsko jedno czy drugie ma zły dzień i wyżywa się na klientach. Co to za usprawiedliwianie chamstwa. Idziesz do pracy problemy zostawiasz w domu a jak nie pasuje zmienić pracę.

Pokaż wszystkie opinie (33)