Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
8 września 2020

Pilnują, aby nie pić alkoholu koło szkoły

Pilnują, aby nie pić alkoholu koło szkoły
fot. pixabay

Strażnicy miejscy sprawili, że powrót dzieci do szkół był bezpieczny. Funkcjonariusze w pierwszych dniach września zabezpieczyli przejścia dla pieszych, wcześniej kontrolowali tereny znajdujące się w pobliżu szkół.

Przed jastrzębskimi szkołami można było zobaczyć strażników miejskich. Zabezpieczali drogę najmłodszych do szkół. Sprawdzali też okolice szkół pod względem zapewnienia bezpieczeństwa uczniom. Funkcjonariusze obserwowali czy samochody przejeżdżający koło placówek oświatowych zachowywali przepisy ruchu drogowego.

- Po zakończeniu czynności związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa komunikacyjnego, funkcjonariusze Straży Miejskiej patrolują także tereny przy szkołach, przeciwdziałając m.in. aktom dewastacji, zaśmiecania, a w godzinach wieczornych, także spożywania alkoholu - informuje Straż Miejska.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Chwycił dwie butelki wódki i uciekł ze sklepu Chwycił dwie butelki wódki i uciekł ze sklepu

Zgłaszajmy wraki do Straży Miejskiej. Będzie porządek Zgłaszajmy wraki do Straży Miejskiej. Będzie porządek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość08.09.2020 23:37

Słabo pilnują, w innych miejscach też piją alkohol.

uczeń IV klasy, lat 1408.09.2020 22:27

Wodę to piją zwierzęta!

Kazik08.09.2020 16:12

Zlikwidować Majorkę koło Kaktusa oraz zamontować kamery bo na ławeczkach nie można usiąść spokojnie z dzieckiem i zjeść loda gdyż wiecznie menelstwo zajmuje i wali denaturat! No Panie Radny Mosoń! Czekamy !

Gość08.09.2020 14:35

Darmozjady śpią w bocznych uliczkach i parkingach.

Kalfaktor08.09.2020 9:37

Zapraszam pod ogólniak na wrocławskiej alkohol trawka codziennie

uczeń SP08.09.2020 6:57

Żeby już normalnie , w godzinach wieczorowych , po szkole ,nie można się było na spokojnie napić alkoholu to już skandal, w szkole nie można , po szkole też nie, to kiedy się moge napić żeby się nie odwodnić?