Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-7°
Wesele w Dąbrówce
8 września 2020

Prezentacja drużyny JKH i mecz inauguracyjny

Prezentacja drużyny JKH i mecz inauguracyjny
fot. Andrzej Klocek

W najbliższy piątek odbędzie się prezentacja JKH GKS Jastrzębie oraz mecz inauguracyjny. Wszystko na lodowisku Jastor. Przeciwnikiem będzie drużyna Zagłębia Sosnowiec.

11 września hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują kije z Zagłębiem Sosnowiec i z tej okazji odbędzie się  prezentację drużyny! Impreza rozpocznie się na Jastorze o godz. 18:00 i bezpośrednio po niej do boju ruszą zawodnicy obu ekip.

Zobaczycie specjalnie przygotowane widowiska filmowe, za sprawą których poznacie zespół jeszcze lepiej i... od nieco innej strony. Po projekcji na tafli pojawią się bohaterowie sezonu 2020/2021.

W trakcie rozgrzewki przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec publiczność będzie mogła liczyć na moc pokazów, atrakcji i zabaw. W tym roku z oczywistych pandemicznych powodów prezentacja drużyny  nie może odbyć się w Galerii Zdrój.

Na koniec ważna informacja dla wszystkich tych osób, które z różnych powodów nie będą mogły bawić się na lodowisku. Odbędzie się  bezpłatną transmisję z prezentacji w mediach społecznościowych JKH GKS Jastrzębie.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Katowice lepszy w Jastrzębiu. JKH grał w osłabieniu GKS Katowice lepszy w Jastrzębiu. JKH grał w osłabieniu

Udany rewanż JKH z Cracovią Udany rewanż JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Kibic10.09.2020 8:18

JKH GKS DO BOJU ;) na jastorze

Kibic10.09.2020 8:16

Klub Nautilusa przez pandemie przystopował

Pytanie09.09.2020 12:03

Co się dzieje z klubem NAUTILUS? Kiedyś było o nich głośno. Wygrywali zawody, byli znani w Polsce i Europie. A dziś?