Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°15°
11 września 2020

Rajd Śląska w sobotę w Jastrzębiu. Zamkną drogi

Rajd Śląska w sobotę w Jastrzębiu. Zamkną drogi
fot. pixabay

W sobotę przez nasze miasto przejedzie Rajd Śląska. Będzie można zobaczyć nie tylko najszybsze samochody, ale również te zabytkowe. Niektóre ulice będą całkowicie zamknięte dla ruchu.

Na terenie Jastrzębia-Zdroju odbędzie się Rajd Śląska - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski oraz Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska.

Organizatorzy proszą o usuniecie samochodów z trasy rajdu oraz uwzględnienie w swoich planach, że niektóre ulice będą całkowicie zamknięte dla jakiegokolwiek ruchu.

Trasa rajdu: ul. Kolonia Jana, Żytnia, Żyzna, Gliniana, Niepodległości, Skotnia, Spółdzielcza, Spokojna. Jastrzębska, Kłosowa, Grzybowa, Libowiec, Ruptawiec, Jana Matejki, Jana Długosza, Ignacego Daszyńskiego.

Godziny: 8.15-17.30 (od ok. 12.00 do 13.30 możliwy będzie przejazd do i z posesji znajdujących się przy trasie rajdu. Godziny otwarcia dróg mogą ulec drobnym zmianom. Chęć przejazdu prosimy wcześniej zgłosić telefonicznie do organizatora do 9 września).

Uwaga: Szczegółowe informacje o zawodach oraz komunikaty dla mieszkańców będą publikowane na stronie internetowej w zakładce Impreza/O rajdzie. Służby organizatora będą czuwały nad Państwa bezpieczeństwem.

Telefon kontaktowy: +48 697 080 764 (niedostępny w dniu imprezy).
W dniu imprezy informacji będą udzielali sędziowie zabezpieczenia, którzy rozstawieni będą na trasie całego rajdu i będą oznakowani odblaskowymi kamizelkami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! W piątek utrudnienia na jastrzębskich drogach Uwaga! W piątek utrudnienia na jastrzębskich drogach

Rajd Śląska przejedzie przez Jastrzębie Rajd Śląska przejedzie przez Jastrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Wściekły 12.09.2020 16:01

Głupoty ludzi w konia robią nikogo nie chcieli puszczać nawet o 13 policja stała i od miasta czyt. PANI Prezydent mieli calkowity zakaz puszczania do 18
Dziękujemy Pani Prezydent

achim12.09.2020 14:36

Ruptawiok...przynajmniej raz w roku zobaczysz jak sie bawi cywilizowany świat a nie tylko gumioki na nogach i kozy lub inna rogacizna!!! a pozatym cóż ty teraz w polu robisz jak tylko na polach kukurydza została...no i ciekawe ile was tam rdzennych mieszkańców jest bo większość to wybudowni byli mieszkańcy z bloków.

Zła12.09.2020 12:42

Ryk pod oknami i blokada dróg. Porażka zupełna

Hallo12.09.2020 12:39

To zrobmy rajd w centrum miasta, zobaczymy jaka bedzie radosc i zachwyt , ile bedzie skarg i lamentu, zamkneli chwilowo droge na rajd rowerowy to sie osiedlowi wsciec chcieli

do organizatorów rajdu12.09.2020 9:49

Trzeba było tym płaczącym hanysom kupić po pół litra czystej i kawałek kiełbasy to siedzieliby cicho. A tak to chodzą i tylko szukają powodu, gdzie i za co kogo tu podpierdzielić. Donosicielstwo i wieczne narzekanie to mają we krwi.

Yoł12.09.2020 7:23

Prezydentowa figurowa, celebrytka, u siebie pod mieszkaniem puści ryczące "autka", bo do rajdowych im daleko :D

DonVasylJengiDawaj12.09.2020 0:12

Ciekawe czy straz pozarna w razie "w" zarezerwowala sobie godzine przejazdu ewentualnie pogotowie. Bo jak nie to beda musieli czekac. Ehhh rajd wazniejszy. A1 w mszanie najlepiej zamknijcie i tam niech sie scigaja. A jak! Pani prezydent moze.

Ruptawiok11.09.2020 22:26

I super. Pogoda jutro cacy robota na polu powinna być zrobiona a tu cyk gorolija się bawi i z domu wychodzić nie wolno i tak kilka razy w roku. to rajd to bieg albo pokaz babskich tyłków itp. Jak psioczyć to na tych z domków. Ale jak drogi zamykać to tym na domkach bo blokersi nie mogą mieć zamkniętego ruchu pod króliczokiem.

Jeszcze takie małe spostrzeżenie. Było kilka ulotek w skrzynkach ale to nic w porównaniu z tym jak to powinno być zorganizowane. Nie wszyscy je dostali!
Tu na stronie fajnie napisane tylko z małym ALE: "Chęć przejazdu prosimy wcześniej zgłosić telefonicznie do organizatora do 9 września)" a dziś mamy 11 września czyli jak by nie licząc to 2 dni po terminie.

RallyeAddicted11.09.2020 21:14

Wszystkim krytykom kij w ... Strona działała i działa, jak ktoś nie potrafi w internety to trudno, mapy też są już od dobrych kilku dni. Jakie prywatne mienie zajęte? xD Ktoś tu szybciej weekend zaczął widać. Tory są i owszem, ale coraz częściej zamykają, bo wybudowali tory daleko od zabudowań, deweloperzy wykupili tani teren wokół torów i potem takie Karyny i Grażyny lamentują że głośno w domu - to zamykają tory... Chory kraj, chorzy ludzie. Jeszcze raz wszystkim malkontentom kij w co tam sobie chcą

Do Tomek11.09.2020 21:04

Zwykłego chodnika UM nie potrafi zbudować, ale na siłę rozrywkę chce nam sprezentować!!! Rajd Barbórki jest w centrum Warszawy, to i Rajd Śląska może być w centrum Jastrzębie-Zdroju!!!

Pokaż wszystkie opinie (25)