Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
11 września 2020

Rajd Śląska w sobotę w Jastrzębiu. Zamkną drogi

Rajd Śląska w sobotę w Jastrzębiu. Zamkną drogi
fot. pixabay

W sobotę przez nasze miasto przejedzie Rajd Śląska. Będzie można zobaczyć nie tylko najszybsze samochody, ale również te zabytkowe. Niektóre ulice będą całkowicie zamknięte dla ruchu.

Na terenie Jastrzębia-Zdroju odbędzie się Rajd Śląska - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski oraz Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska.

Organizatorzy proszą o usuniecie samochodów z trasy rajdu oraz uwzględnienie w swoich planach, że niektóre ulice będą całkowicie zamknięte dla jakiegokolwiek ruchu.

Trasa rajdu: ul. Kolonia Jana, Żytnia, Żyzna, Gliniana, Niepodległości, Skotnia, Spółdzielcza, Spokojna. Jastrzębska, Kłosowa, Grzybowa, Libowiec, Ruptawiec, Jana Matejki, Jana Długosza, Ignacego Daszyńskiego.

Godziny: 8.15-17.30 (od ok. 12.00 do 13.30 możliwy będzie przejazd do i z posesji znajdujących się przy trasie rajdu. Godziny otwarcia dróg mogą ulec drobnym zmianom. Chęć przejazdu prosimy wcześniej zgłosić telefonicznie do organizatora do 9 września).

Uwaga: Szczegółowe informacje o zawodach oraz komunikaty dla mieszkańców będą publikowane na stronie internetowej w zakładce Impreza/O rajdzie. Służby organizatora będą czuwały nad Państwa bezpieczeństwem.

Telefon kontaktowy: +48 697 080 764 (niedostępny w dniu imprezy).
W dniu imprezy informacji będą udzielali sędziowie zabezpieczenia, którzy rozstawieni będą na trasie całego rajdu i będą oznakowani odblaskowymi kamizelkami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przeciętny jastrzębski samochód ma przebieg 180 tys. km Przeciętny jastrzębski samochód ma przebieg 180 tys. km

Zgłaszajmy wraki do Straży Miejskiej. Będzie porządek Zgłaszajmy wraki do Straży Miejskiej. Będzie porządek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Wściekły 12.09.2020 16:01

Głupoty ludzi w konia robią nikogo nie chcieli puszczać nawet o 13 policja stała i od miasta czyt. PANI Prezydent mieli calkowity zakaz puszczania do 18
Dziękujemy Pani Prezydent

achim12.09.2020 14:36

Ruptawiok...przynajmniej raz w roku zobaczysz jak sie bawi cywilizowany świat a nie tylko gumioki na nogach i kozy lub inna rogacizna!!! a pozatym cóż ty teraz w polu robisz jak tylko na polach kukurydza została...no i ciekawe ile was tam rdzennych mieszkańców jest bo większość to wybudowni byli mieszkańcy z bloków.

Zła12.09.2020 12:42

Ryk pod oknami i blokada dróg. Porażka zupełna

Hallo12.09.2020 12:39

To zrobmy rajd w centrum miasta, zobaczymy jaka bedzie radosc i zachwyt , ile bedzie skarg i lamentu, zamkneli chwilowo droge na rajd rowerowy to sie osiedlowi wsciec chcieli

do organizatorów rajdu12.09.2020 9:49

Trzeba było tym płaczącym hanysom kupić po pół litra czystej i kawałek kiełbasy to siedzieliby cicho. A tak to chodzą i tylko szukają powodu, gdzie i za co kogo tu podpierdzielić. Donosicielstwo i wieczne narzekanie to mają we krwi.

Yoł12.09.2020 7:23

Prezydentowa figurowa, celebrytka, u siebie pod mieszkaniem puści ryczące "autka", bo do rajdowych im daleko :D

DonVasylJengiDawaj12.09.2020 0:12

Ciekawe czy straz pozarna w razie "w" zarezerwowala sobie godzine przejazdu ewentualnie pogotowie. Bo jak nie to beda musieli czekac. Ehhh rajd wazniejszy. A1 w mszanie najlepiej zamknijcie i tam niech sie scigaja. A jak! Pani prezydent moze.

Ruptawiok11.09.2020 22:26

I super. Pogoda jutro cacy robota na polu powinna być zrobiona a tu cyk gorolija się bawi i z domu wychodzić nie wolno i tak kilka razy w roku. to rajd to bieg albo pokaz babskich tyłków itp. Jak psioczyć to na tych z domków. Ale jak drogi zamykać to tym na domkach bo blokersi nie mogą mieć zamkniętego ruchu pod króliczokiem.

Jeszcze takie małe spostrzeżenie. Było kilka ulotek w skrzynkach ale to nic w porównaniu z tym jak to powinno być zorganizowane. Nie wszyscy je dostali!
Tu na stronie fajnie napisane tylko z małym ALE: "Chęć przejazdu prosimy wcześniej zgłosić telefonicznie do organizatora do 9 września)" a dziś mamy 11 września czyli jak by nie licząc to 2 dni po terminie.

RallyeAddicted11.09.2020 21:14

Wszystkim krytykom kij w ... Strona działała i działa, jak ktoś nie potrafi w internety to trudno, mapy też są już od dobrych kilku dni. Jakie prywatne mienie zajęte? xD Ktoś tu szybciej weekend zaczął widać. Tory są i owszem, ale coraz częściej zamykają, bo wybudowali tory daleko od zabudowań, deweloperzy wykupili tani teren wokół torów i potem takie Karyny i Grażyny lamentują że głośno w domu - to zamykają tory... Chory kraj, chorzy ludzie. Jeszcze raz wszystkim malkontentom kij w co tam sobie chcą

Do Tomek11.09.2020 21:04

Zwykłego chodnika UM nie potrafi zbudować, ale na siłę rozrywkę chce nam sprezentować!!! Rajd Barbórki jest w centrum Warszawy, to i Rajd Śląska może być w centrum Jastrzębie-Zdroju!!!

Pokaż wszystkie opinie (25)