KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
BS Kredyt bez gwiazdek
16 września 2020

Nowy komendant jastrzębskiej policji

Nowy komendant jastrzębskiej policji
fot. KMP Jastrzębie

Dotychczasowy komendant jastrzębskiej policji mł.insp. Mirosław Jordan zakończył swoją pracę i odszedł na emeryturę. Dowództwo nad jednostką objął mł.insp. Piotr Sielecki.

Zmiana warty w Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Po 29-latach zakończył swoją służbę w policyjnym mundurze mł.insp Mirosław Jordan

-  Na pierwszy plan, oprócz znakomitej organizacji pracy i wykonywania obowiązków służbowych, wysuwa się osobowość pana komendanta – ocenili podkomendni Mirosława Jordana.

Natomiast we wtorek powitano nowego komendanta mł.insp. Piotra Sieleckiego.

Mł. insp. Piotr Sielecki służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku w Warszawie. Od 1993 roku służbę pełnił w Chorzowie. Przeszedł wszystkie szczeble kariery. Od 2011 roku kierował Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej w Chorzowie. Od 17 marca 2014 roku pełnił funkcję Komendanta Komisariatu IV Policji w Katowicach. W dniu 1 grudnia 2016 roku objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie. Mł. insp. Piotr Sielecki od dnia 3 stycznia 2020 roku pełnił służbę na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Żorach.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto poznaje tego mężczyznę? [video] Kto poznaje tego mężczyznę? [video]

Wandal zaklinował się w piwnicznym okienku Wandal zaklinował się w piwnicznym okienku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gratulujemy. Z nadzieją 17.09.2020 18:27

Może Policjanci się ożywią i będą bardziej konsekwentni w działaniach prewencyjnych choćby w walce z głupotą młodziaków, w miejscach w których lubią się zabawiać przeszkadzając mieszkańcom.

DonVasyl17.09.2020 15:52

Dziękuje panu mł.insp. Mirosław Jordan za dotychczasowa pełnioną służbę. A pana mł.insp. Piotra Sielecki proszę aby raz na zawsze zlikwidował wraz ze swoimi ludźmi narkotyki w naszym mieście. Nie mówcie że to trudne. Wystarczy zamknąć hurtowników a nie lapac lepkow z 1g marychy

parzykawaJSW16.09.2020 10:08

nastepny nierób jak i ja

Gość16.09.2020 9:34

@Gość Dziś o 7:09

Sam posiedź i zainwestuj w słownik ortograficzny.

Zazdrościsz innym stanowisk? To trzeba się było samemu uczyć, a nie w szkołę kamieniami rzucać.

Gość16.09.2020 9:25

To w Jastrzębiu jest policja ? To ciekawe dlaczego nikt nie egzekwuje przestrzegania prawa ?

Gość16.09.2020 7:09

karuzela stanowisk żeby otrzymać wysoką emeryturę. Po siedzi dwa lata na stanowisku w podrzędnym miasteczku gdzie największym przestępcą jest kierowca na kacu i pójdzie na wysoką emeryturę , później kolejny wskoczy na fotel. I tak "w kółko Macieju" a gawiedź się cieszy.........