Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°10°
17 września 2020

Zagłosuj na Jastrzębie. Dostaniemy maszt z flagą

Zagłosuj na Jastrzębie. Dostaniemy maszt z flagą
fot. pixabay

Każda miejscowość ma możliwość otrzymania masztu z flagą narodową w ramach projektu „Pod biało-czerwoną”.  Warunkiem jest zebranie odpowiedniej ilości głosów, oddanych za pośrednictwem Internetu.

„Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami. Projekt jest realizowany pod patronatem premiera Mateusza Morawickiego.

Nasze miasto zalicza się do gmin powyżej 20 tys. do 100 tys. mieszkańców i zgodnie z regulaminem konkursu potrzebne jest uzyskanie 500 głosów, oddanych za pośrednictwem Internetu.

- Bez względu na powyższe wymogi nie warto poprzestawać na spełnieniu powyższych warunków. W trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, przewidujemy udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt - informuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

Projekt "Pod biało-czerwoną" 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Premier Morawiecki przyjedzie do Jastrzębia Premier Morawiecki przyjedzie do Jastrzębia

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Wywieś Biało-Czerwoną Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Wywieś Biało-Czerwoną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
Gość21.09.2020 22:11

Do Ciocia Klocia
Lepiej tego bym nie ujęła

Ciocia Klocia21.09.2020 19:38

Jastrzębie-Zdrój to piękne miasto, warto oddać na nie głos, bo...

Jest wspaniale skomunikowane, strefa przemysłowa jest przepełniona nowymi inwestorami, miasto zdobią piękne i nowoczesne budynki siedzib NFZ, ZUS i wielu uczelni wyższych, a dworzec kolejowy... to po prostu perła architektoniczna, połączona z nowoczesnym centrum przesiadkowym. A multikino... zresztą sami to wiecie.

Raper klasztorny19.09.2020 8:53

Zagłosowałem na Wołosate. Lubię tam :)

dobry kierunek18.09.2020 18:52

My chcemy dwa maszty. Jeden na flagę Polską a drugą na flagę Unii Europejskiej. MUSIMY bo CHCEMY manifestować swą przynależność do UE. To jest pierwsza duża Unia w Europie. Wystarczy popatrzeć na historię świata żeby przekonać się, że unie kilku krajów są opłacalne dla jej członków. Chiny, USA, Kanada, GB, to związki krajów czyli Unie. My też byliśmy w Unii z Litwą. Wtedy byliśmy potęgą.
Należy wypracować liczący się głos w Unii. Nasz rząd robi wszystko aby go nie było w ogóle. A w dodatku niechętny jest do wywieszania naszej narodowej flagi bez powodu, tylko po to żeby zamanifestować swoją polskość. To wstyd, czy niechęć tego rządu? Rządzący bardzo chętnie zostali bez nadzoru. Ale wtedy tworzy się taki kraj jak Korea Pn. Rosja, Białoruś i im podobne. Społeczeństwo ma słuchać i dostarczać pieniądze rządzącym. W tych krajach taka zasada jest podstawą nie rozwoju kraju.

KAZ18.09.2020 12:25

"Dostaniemy maszt z flagą"

Kto dostanie? Co za "my"? Imiona i nazwiska powinny się pojawić.

Gość18.09.2020 9:32

Głos oddany na Łódź. Piękne miasto.

Gość18.09.2020 9:29

Nic z tego nie mam, nie głosuję.

Tomek 17.09.2020 21:36

Ania , nie stać cię na maszt ? Dla kolegi pytam

Gość17.09.2020 20:19

No i znowu z bunkra na al.Piłsudskiego apel zagłosujcie!!!To My dostaniemy!
Co za beszczelność figury !!
Jak siedzieliśmy po 60dni na kwarantannie to palcem nie ruszyła!!!Jak ona siedziała to zaczęła apelować do rządu.
Takiego wała jak Polska cała!

Ja17.09.2020 19:59

Nie głosujcie. Nasza Pani prezydent rozpisze przetarg na pranie tej flagi. Jakieś 20 tys rocznie. Nie zabierajcie tych pieniędzy z kasy miasta, będzie na latarnie wieczorem

Pokaż wszystkie opinie (29)