Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
21 września 2020

Nielegalny hazard w centrum. Policyjny nalot

Nielegalny hazard w centrum. Policyjny nalot
fot. pixabay

Jastrzębscy policjanci wpadli na trop lokalu, w którym znajdowały się nielegalne automaty do gry na pieniądze. Zajęto 4 urządzenia, a właścicielowi grozi aż 400 tys. kary pieniężnej.

Mundurowi zajmujący się przestępczością gospodarczą skontrolowali jeden z lokali, znajdujący się centrum miasta. Zajęli 4 automaty do gry, na które właściciel nie miał zezwolenia i naruszył przepisy o hazardzie. Właścicielowi grozi wysoka kara finansowa po 100 tys. zł od jednego urządzenia.

- Śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nieuczciwą działalnością salonów gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 1 kwietnia 2017 roku weszły przepisy znowelizowanej ustawy o grach hazardowych. Za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary pieniężne tj. 100 tys. zł od jednego automatu. Takiej karze podlega zarówno urządzający nielegalne gry hazardowe, jak i właściciel lokalu, w którym taki proceder się odbywa

- Śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nieuczciwą działalnością salonów gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

1 kwietnia 2017 roku weszły przepisy znowelizowanej ustawy o grach hazardowych. Za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary pieniężne tj. 100 tys. zł od jednego automatu. Takiej karze podlega zarówno urządzający nielegalne gry hazardowe, jak i właściciel lokalu, w którym taki proceder się odbywa

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Za niezapłaconą grzywnę 20 dni więzienia Za niezapłaconą grzywnę 20 dni więzienia

Kobieta potrącona przez samochód. Ranna w szpitalu Kobieta potrącona przez samochód. Ranna w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Xcx23.09.2020 12:13

Chyba pograć bo napewno nie służbowo tym mjejscu połowa złodziej sklepowych upłynnia swój towar

Gość23.09.2020 7:34

Xcx, jak nic nie robią? Często się tam pojawiają.

Xcx23.09.2020 1:58

Na wielkopolskiej koło chimery już trzeci rok działa Policja dobrze o tym wie i nic nie robi

Policjo, Reagujcie 22.09.2020 18:17

Na prawdziwe przestępstwa, zakłócanie spokoju, ciszy nocnej, włóczących się w nocy pijanych dzikusów chętnych do pobicia kogoś.

Ant22.09.2020 17:55

Ostatnio czekałem na starym targu w aucie i Pani wchodziła do budki, w której nie ma żadnego "oficjalnego" lokalu. Tam już panowie byli?

Pałac Federacji22.09.2020 6:26

I po Las Vegas

Lowerboj22.09.2020 5:53

@Michal

"Na wielkopolskiej obok kościoła jest kolejna buda..."

Mylisz się. Tam jest parafia. Wiem, bo w każdą niedzielę spotykamy się tam na ruletce, tzn kółku różańcowym.

xxx22.09.2020 4:47

Uhuhu czyżby w końcu stare tessapol?;D

Michal21.09.2020 20:56

Na wielkopolskiej obok kościoła jest kolejna buda... :D

DonVasyl21.09.2020 19:15

Zmienił sie komendant... czyzby to bylo powodem? ;)))

Pokaż wszystkie opinie (20)