Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
22 września 2020

Uwaga! Zmiana miejsca pomocy dla dzieci w szpitalu

Uwaga! Zmiana miejsca pomocy dla dzieci w szpitalu
fot. pixabay

Wszyscy, którzy będą potrzebować pomocy w nocy i święta dla dzieci, muszą wiedzieć o zmianie miejsca, gdzie takie świadczenie jest udzielane. 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Jastrzębiu-Zdroju poinformowała, że Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej dedykowanej dzieciom wraca do poprzedniej lokalizacji, to znaczy na I piętro budynku szpitala przy ulicy Krasickiego 21.

 -  Rodziców lub opiekunów udających się z chorymi dziećmi do poradni prosimy o zgłoszenie się wejściem jak do Zakładu Opieki Długoterminowej (ZOL/ZPO) – mówi Marcelina Kowalska, rzeczniczka prasowa szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tak jastrzębski szpital walczy z koronawirusem Tak jastrzębski szpital walczy z koronawirusem

Szpital pilnie poszukuje personelu medycznego Szpital pilnie poszukuje personelu medycznego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Zwała22.09.2020 14:54

Robią zamieszanie.

Król22.09.2020 14:38

Już po wyborach. Można spokojnie zamknąć kolejny raz oddział dziecięcy przy JP2.

Tic22.09.2020 10:23

ANIA TY NIE PANUJESZ NAD TYM MIASTEM... Proponuję pikietę pod siedzibą UM a główny cel i postulat to dymisja pani prezydentki...

Gość22.09.2020 10:10

czysta komedia!!!

Lowerboj22.09.2020 7:54

Od Annasza do Kajfasza, ale co się dziwić, skoro pod rządami nieudolnej pani burmistrz w tej upadającej osadzie górniczej wszystko się sypie, a jako środek komunikacji promuje się rowery. Inwestorzy też na nich tu przyjadą?

Kama22.09.2020 7:51

Po co z style tysięcy zrobili oddział izbę jak ciągle wracają na Krasickiego .... Wsyd że ciągle takie coś odwalają gruba kasa idzie ze składek na ubezpieczenie zdrowotne a żeby uzyskać pomoc lekarza to są same problemy