Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
28 września 2020

Wpadł w ręce policjantów... na balkonie

Wpadł w ręce policjantów... na balkonie
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy kryminalni otrzymali informację, że poszukiwana osoba ukrywa się w jednym z mieszkań na terenie Bielska. 37-latek wpadł w ręce mundurowych na balkonie.

Za poszukiwanym mężczyzną wystawiono list gończy. Kryminalni zdobyli informacje, że może się on ukrywać w Bielsku-Białej. Mundurowi udali się pod wskazany adres, jednak nikt nie chciał otworzyć im drzwi mieszkania.

- Jednakże nie dali za wygraną, mieli przeczucie, że poszukiwany może być w środku. Z uwagi, iż mieszkanie znajdowało się na parterze, zapukali w okno od strony balkonu. Intuicja ich nie zawiodła, gdyż drzwi balkonowe otworzyła osoba poszukiwana. 37-latek został zatrzymany - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wojsko wyjdzie na jastrzębskie ulice? Wojsko wyjdzie na jastrzębskie ulice?

Pijana matka straciła przytomność. Dziecko zabrała ciotka. Pijana matka straciła przytomność. Dziecko zabrała ciotka.

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
abc28.09.2020 16:29

Mistrz, po prostu Mistrz :-D