Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
28 września 2020

W ogrzewalni dla bezdomnych bez alkoholu

W ogrzewalni dla bezdomnych bez alkoholu
fot. UM Jastrzębie

Już niedługo ruszy ogrzewalnia dla bezdomnych, znajdująca się przy ul. Północnej. Osoby z niej korzystające nie będą mogły wnosić do kontenera alkoholu oraz środków odurzających.

Straż Miejska, która pełni nadzór nad ogrzewalnią dla osób bezdomnych, będzie egzekwowała, aby przestrzegali oni regulaminu pobytu. Osoby nocujące w specjalnie do tego przeznaczonym kontenerze nie mogą wnosić do środka alkoholu oraz środków odurzających, jak również broni, ostrych narzędzi, materiałów pirotechnicznych czy gazu. Wszyscy znajdujący się w ogrzewalni są zobowiązani do zachowania ciszy nocnej w godzinach 22:00-6:00. Istnieje również wymóg dbania o higienę osobistą  oraz niestwarzania zagrożenia dla siebie i innych osób.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijani, narkomani i bezdomni dają się we znaki mieszkańcom Pijani, narkomani i bezdomni dają się we znaki mieszkańcom

Można wziąć ubrania za darmo Można wziąć ubrania za darmo

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
gość130.09.2020 23:36

Na parkingu koło MC w Lanosie śpi bezdomny

myślący29.09.2020 7:27

Ci bezdomni to też ludzie! Jeżeli nie chcesz, lub nie możesz pomóc, to nie dyskutuj i nie wymądrzaj się. Obyś nigdy nie musiał korzystać z ogrzewalni.

Da sie28.09.2020 22:18

Każdy wie że się dogadają z zm i wychodzą sobie poza ogrodzenie tam piją i wracają i tak to się kreci, czyli na terenie Nie ma alkoholu kilka m za już jest

Gość28.09.2020 17:28

Dobra fucha dla smerfów

Generał Ogórcow28.09.2020 10:59

Wspaniala inwestycja, w sam raz na miare miasta.