Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
29 września 2020

Jastrzębska duma zbiera pozytywne oceny

Jastrzębska duma zbiera pozytywne oceny
fot. UM Jastrzębie

Żelazny Szlak Rowerowy bez przesady można nazwać jastrzębską dumą. Ta inwestycja turystyczna staje się popularna w całej Polsce.  Trasa rowerowa po byłym torowisku okazała się hitem.

Do osób przemierzający Żelazny Szlak Rowerowy dołączył Damian Berłowski, bloger z www.roweremposlasku.pl. Nie kryje on fascynacji naszą rowerową drogą.

- Szlak zachwyca fantastyczną 15-kilometrową drogą rowerową, która śladem dawnej linii kolejowej prowadzi z Godowa przez Jastrzębie-Zdrój do Zebrzydowic. Według mnie to jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy!) odcinek rowerowy w całym województwie! - czytamy na blogu.

Damian Berłowski przyznaje, że Jastrzębie miało najwięcej czasu na przygotowanie swojego odcinka, ale też było to niełatwe zadanie. Duża liczba wiaduktów i tuneli na trasie utrudniała szybkie prace. Bloger podkreśla doskonałą nawierzchnię drogi, ale też bardzo dobre oznakowanie szlaku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Żelazny Szlak Rowerowy otwarty [video] Żelazny Szlak Rowerowy otwarty [video]

Deszcz zaszkodził Żelaznemu Szlakowi Rowerowemu Deszcz zaszkodził Żelaznemu Szlakowi Rowerowemu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Do Gość Dziś o 10:0730.09.2020 17:32

Prosimy o podanie przykładów z innych miast. Posługuj się dowodami i nie chwal si, ze umiesz pisać, bo w ten sposób pokazujesz, że nie umiesz myśleć. A to jest wada nie do nadrobienia.
Szlak jest ładny, choć na pewno jest coś, do czego można się przyczepić. To normalne, bo chętnych do wybrzydzania jest wielu. Ale do pomocy, lub mądrego zwracania uwagi na dostrzeżone błędy, jest brak.
Czyli, "pusto w głowie" nadal mają przewagę.

Gość30.09.2020 10:07

W innych miastach takie inwestycje są na porządku dziennym. W Jastrzęvbiu to oczywiscie wielks duma miasta,a trolle z um zasiadły do pisania peanów na cześć pani Hetman

lonia30.09.2020 9:15

Gdyby władza była konsekwentna w tym temacie to może to jest sposób na obudzenia i uatrakcyjnienie tej mieściny. Zorganizowane międzygminne ścieżki rowerowe z punktami małej gastronomii... Chętnie skorzystam.

Gosia 29.09.2020 23:19

Przede wszystkim szlak powinien być szerszy. Tak wąska droga jest niebezieczna.

wyborca29.09.2020 18:27

Już jedna duma była /Janeckiego/ ale to pisali ci co teraz rządzą tym miastem.

Manek29.09.2020 18:24

Szlak jaki jest to widać ale czy nie dołożyć trochę kasy i wysiłku i wylać nowy asfalt na dróżkach bzia ruptawy i okolicy można zostać rowerową stolicą Polski okolica jest piękna ładniejsza niż blokowisko do spania

Już niedługo....29.09.2020 17:00

A ona jeździ w butach na obcasach na rowerze.
Stawia na turystykę bo nie ściągnęła ani tyci tyci nowych inwestorów.
Teraz powstaną nowe hotele,kilka pól golfowych,aqa park taki jak nie ma nikt,lotnisko dla prywatnych awonetek i będzie duży taki ogrooooomny balon.
To da jastrzębianom dziesięć tysięcy nowych miejsc pracy i miliony złotych dla miasta.
Nowa wizja rozwoju miasta .

Anżej 29.09.2020 14:55

Jak zapłaci się blogerom to powiedzą co płatnik oczekuje.

Observer29.09.2020 13:44

Szlak ładny, ale w okolicy przystanków jest coraz więcej "papierzaków" między drzewami. Kiedyś tego nie było.

Pałac Federacji29.09.2020 13:00

To żadne Jastrzębie-Zdrój ale Jastrzębie-Dół.

Pokaż wszystkie opinie (15)