Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°12°
BS Kredyt bez gwiazdek
12 października 2020

Maseczka naprowadziła ich na trop przestępcy

Maseczka naprowadziła ich na trop przestępcy
fot. Policja.pl

Wzrok policjantów przykuł brak maseczki na twarzy podejrzanego. Nic w tym dziwnego, bo zachowywał się nadzwyczaj nerwowo. Miał przy sobie kokainę.

Nocny patrol, jak co dzień przemierzał jastrzębskie ulice. Nagle policjanci zauważyli dwóch mężczyzn na przystanku autobusowym. Ich przewinieniem był brak maseczek na twarzy. Jeden z nich od razu przeprosił za swoje zachowanie i założył maseczkę, drugi - zaczął się zachowywać nadzwyczaj nerwowo. To nasunęło mundurowym pewne podejrzenia i postanowili go przeszukać. Intuicja ich nie zwiodła, funkcjonariusze natrafili na kokainę. 18-latek stracił wolność i trafił za policyjne kraty. Póki co otrzymał mandat, ale w odosobnieniu może spędzić nawet trzy długie lata. A można było mieć po prostu maseczkę na twarzy.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Do szpitala można wejść tylko z maseczką Do szpitala można wejść tylko z maseczką

Oszukiwał policjantów ze strachu Oszukiwał policjantów ze strachu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
PislamskaTyrania.13.10.2020 23:16

Kapuś kapusiem pogania.
Szpicle jak za komuny i okupacji.
Grupa Grypa Grypa .

SUPER13.10.2020 14:41

Gratuluję prawdziwego dziennikarstwa! Nie tak jak inny portal jastrzębski co dał tytuł "A jednak! Więzienie za brak maseczki!". BRAWO!

Proszę o zrobienie artykuły o nielegalnych mandatach. Braku przepisów nakazujących noszenia maseczek!

Tajasne13.10.2020 14:39

Ta kokainę

Xxx13.10.2020 9:01

Policja sprawdza i legitymuje te osoby które mają np spalona żarówkę - mają gdzieś stan techniczny albo nie zapinają pasów , nie mają maseczki itp. Odrazu robią kontrolę nawet osobista.

Przyłbica13.10.2020 8:28

Maseczka naprowadziła ich na trop przestępcy.....Wzrok policjantów przykuł brak maseczki na twarzy podejrzanego.To się zdecydujcie jaka była przyczyna tego niewątpliwego sukcesu .

jasiu13.10.2020 8:18

jakiś dramat, chłopaka posadzą za 2 gramy czegoś co mógł mieć na własny użytek. w JSW kwitnie kumoterstwo i korpucja, po znajomości załatwia się tam pracę, tutaj policja i prokuratura ma pole do popisu.