Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
16 października 2020

Seniorzy bez przywilejów w weekendy

Seniorzy bez przywilejów w weekendy
fot. pixabay

Wprowadzono tak zwane godziny dla seniorów, w których tylko  osoby powyżej 60. roku życia mogą robić zakupy. Jednak zaszła pewna zmiana w tym rozporządzeniu.

Seniorzy, a więc osoby powyżej 60. Roku życia mogą wyłącznie przebywać w sklepie w godzinach 10:00-12:00. W ten sposób rząd podejmuje działania chroniące osoby starsze przed wzmożoną ekspozycją ich na koronawirusa.

Do tej decyzji wprowadzono pewne zmiany. W weekendy godziny te nie obowiązują i także pozostali klienci mogą znajdować się w sklepie. Drugą zmianą jest to, że godziny dla seniorów obowiązują tylko w sklepach spożywczych oraz drogeriach.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

W tych godzinach nie wchodźcie do sklepu! Dbajmy o seniorów W tych godzinach nie wchodźcie do sklepu! Dbajmy o seniorów

Wesela pod  kontrolą policji i służb sanitarnych Wesela pod kontrolą policji i służb sanitarnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
MieszkaniecDziś o 18:02

Godziny seniorów wręcz zaskoczyły mnie ilością tych osób w sklepach spacerujący ch ,oglądających i to nie tylko w marketach tak dbają o zdrowie

h2oDziś o 7:40

Wszyscy emeryci, seniorzy mają przywilej przechodzenia na czerwonym świetle

18.10.2020 20:28

Senior nie ma tego przywileju nawet w tygodniu:) to jest tylko pisowski bełkot:)

Komin18.10.2020 18:04

Może pójdzmy dalej i dajmy 2 godziny wszystkim innym na zakupy a emerytom reszte godzin tylko dla nich....

Gość18.10.2020 8:34

Jak bez przywilejów? Wszystkich seniorów, których spotkałem mieli maseczki pod nosem.

Anonimowy abstynent17.10.2020 20:37

Adam
Dziś o 10:17
Nie obrażam ludzi tylko stwierdzam fakty , mamy dbać o seniorów a te " seniory'' maja wszystkich innych ludzi w d.... a ,to że pamiętam komunę to nie uważam się i nie jestem jeszcze starym dziadem mimo że nim bedę i jakoś nie rozpaczam z tego powodu że ktoś tak się do mnie zwróci bo dziadostwo jest nieuchronne dla każdego ,cieciu. Skoro ja jestem zgnilcem i napisałem prawdę

Moni17.10.2020 16:46

I dobrze bo to masakra jakaś. Wirus w soboty nie skacze na starych.
A co z ludźmi młodszymi a mającymi czasem o wiele większe problemy zdrowotne niż zły wzrok i słuch i zwykle choroby starcze?
Zobaczcie relacje chorych na białaczki i inne raki z krwawiącymi jelitami, którzy są obecnie wyrzucani i z oddziałów bo tak.
Zastanówcie się bo ta koroną paranoja nas pozabija ale z innych przyczyn.

Adam17.10.2020 10:17

Zgnilcu z 14: 28, nie obrażaj ludzi, pamiętasz komune, więc też jesteś starym dziadem, jestem seniorem, ale uważam ten zakaz za czystą głupote.

zdrojowiec17.10.2020 8:00

Mam wrażenie, że komentarze piszą tylko ludzie złośliwi, mało inteligentni, gburowaci, malkontenci, pesymiści itd. Myślę, że to te same podstawione osoby.

Anonimowy abstynent16.10.2020 14:28

I co z tego że tylko w sklepach spożywczych skoro każdy inny normalny człowiek przed 60-tką nie może w tym czasie kupić żadnego alkoholu i spokojnie się napić tylko trzeba czekać do 12.00 jak za komuny bo dziadom dali jakieś niezrozumiałe przywileje.

Pokaż wszystkie opinie (13)