KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°
BS Kredyt bez gwiazdek
19 października 2020

Za niezapłaconą grzywnę 20 dni więzienia

Za niezapłaconą grzywnę 20 dni więzienia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Mężczyzna spacerował w centrum miasta i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jest osobą poszukiwaną. Za niezapłaconą grzywnę spędzi 20 dni w więzieniu. 

Poszukiwanego 57-latka rozpoznał i zauważył policjant po służbie. Mężczyzna miał na sumieniu niezapłaconą grzywnę. I fakt ten skutkuje dla niego karą więzienia.

-  Dyskretnie podszedł do policjantów, którzy właśnie zakończyli interwencję w sklepie. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Podczas czynności nie stawiał oporu. 57-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 Za niezapłaconą grzywnę, najbliższe 20 dni spędzi w zakładzie karnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

15-latek zatrzymał złodzieja sklepowego 15-latek zatrzymał złodzieja sklepowego

Przekroczył prędkość i zwyzywał policjantów Przekroczył prędkość i zwyzywał policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość19.10.2020 11:43

Straszne

Oko proroka19.10.2020 8:19

Podszedł dyskretnie, oni naprawdę wyszkoleni są jak komandosi czuje się bezpiecznie a pod domem pana Krauzego stali na bacznosc

wtf19.10.2020 7:27

artykul pisany przez przedszkolaka chyba... nie wspominajac, ze za smieszne pare zloty, chlop pojdzie se polezec 20 dni na koszt panstwa - soo cool!