Barbórka - życzenia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°
19 października 2020

Za niezapłaconą grzywnę 20 dni więzienia

Za niezapłaconą grzywnę 20 dni więzienia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Mężczyzna spacerował w centrum miasta i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jest osobą poszukiwaną. Za niezapłaconą grzywnę spędzi 20 dni w więzieniu. 

Poszukiwanego 57-latka rozpoznał i zauważył policjant po służbie. Mężczyzna miał na sumieniu niezapłaconą grzywnę. I fakt ten skutkuje dla niego karą więzienia.

-  Dyskretnie podszedł do policjantów, którzy właśnie zakończyli interwencję w sklepie. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Podczas czynności nie stawiał oporu. 57-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 Za niezapłaconą grzywnę, najbliższe 20 dni spędzi w zakładzie karnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dwie osoby potrącone na pasach na ulicy Sybiraków Dwie osoby potrącone na pasach na ulicy Sybiraków

Ukradziono samochód. Ktoś rozpoznaje tego człowieka? Ukradziono samochód. Ktoś rozpoznaje tego człowieka?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość19.10.2020 11:43

Straszne

Oko proroka19.10.2020 8:19

Podszedł dyskretnie, oni naprawdę wyszkoleni są jak komandosi czuje się bezpiecznie a pod domem pana Krauzego stali na bacznosc

wtf19.10.2020 7:27

artykul pisany przez przedszkolaka chyba... nie wspominajac, ze za smieszne pare zloty, chlop pojdzie se polezec 20 dni na koszt panstwa - soo cool!