Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
22 października 2020

JSW opłaci szczepionki dla pracowników

JSW opłaci szczepionki dla pracowników
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa deklaruje, że jest przygotowana do minimalizacji zakażenia wirusem COVID-19. Mocno stawia na obostrzenia, ale również na profilaktykę.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej podjął decyzję o refundowaniu pracownikom zakupu szczepionek przeciwko grypie. Jest to działanie profilaktyczne mające wspomóc walkę z epidemią koronawirusa. Ograniczenie zachorowań na grypę wśród górników wyeliminuje potrzebę testowania ich na COVID-19, ponieważ obie infekcje mają bardzo podobne objawy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy sklep internetowy się opłaca? Szansa na dodatkowe przychody dla Twojej firmy Czy sklep internetowy się opłaca? Szansa na dodatkowe przychody dla Twojej firmy

Badania nad górnikami w związku z COVID-19. Są bezpieczni? Badania nad górnikami w związku z COVID-19. Są bezpieczni?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Ryl23.10.2020 18:06

Nie dam się zaszczepić, i wy górnicy też nie dajcie się

To sem ja23.10.2020 10:14

Jskbyś troszkę się znał, to byś wiedział, że tuńczyka nie podaje się dożylnie z pominięciem naszego układu pokarmowego. Jest forma szczepionki podawana doustnie, ale nie miałaby takich "efektów" jakie porządają właściciele farmacji...

To sem ja23.10.2020 10:13

Jskbyś troszkę się znał, to byś wiedział, że tuńczyka nie podaje się dożylnie z pominięciem naszego układu pokarmowego. Jest forma szczepionki podawana doustnie, ale nie miałaby takich "efektów" jakie porządają właściciele farmacji...

Az23.10.2020 7:27

Jakbyś chociaż troszkę się znał to byś wiedział że więcej rtęci jest w tuńczyku w puszcze niż w 20 szczepionkach a jakoś żaden jełop nie ma z tym problemu.

To sem ja23.10.2020 1:03

Jak chcecie chorować i truć organizm rtęcią i innymi dodatkami, bierzcie to "cudo" farmacji...

parzykawaJSW22.10.2020 15:30

Pan Dyrektor pracuje zdalnie i nie mam komu kawki zrobić,a KRG pionu już mnie goni,że mam jechać na dół. Co ja zrobię? Gdzie ja tam pójdę?

benek22.10.2020 12:06

do Kamila

No ja nie wieżem, rzeby tak podwarzać moje ómiętności szkolpone latami na stódiah. Stódiowałem arz 9 rokuf.

Skinder22.10.2020 10:21

Dawaj benek ten dyplom

Kamil22.10.2020 9:54

jak ktoś w każdym możliwym słowie robi błędy, to znaczy, że ortografię zna perfekcyjnie, podobnie jak sztukę prostych prowokacji :)

Pokaż wszystkie opinie (16)