Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
22 października 2020

Koronawirus w jastrzębskich szkołach i przedszkolach

Koronawirus w jastrzębskich szkołach i przedszkolach
fot. pixabay

Niestety, koronawirus w jastrzębskich szkołach i przedszkolach stał się faktem. To, co każdy z uczniów i nauczycieli odsuwał w swoich myślach, stało się przygnębiającą rzeczywistością.

Urząd Miasta poinformował o tym, że na terenie jastrzębskich szkół stwierdzono osoby zakażone koroanwirusem. Dyrekcje placówek w porozumieniu z sanepidem podjęły niezbędne kroki, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zakażenia.

Jak informuje jastrzębski magistrat, kontakt z osobą zakażoną - nauczycielem lub uczniem miała społeczność następujących szkół:

SP10 - 1 klasa skierowana na kwarantannę, 
SP23 - 8 klas skierowanych na kwarantannę, 
ZS5  - 4 klasy skierowane na kwarantannę, 
PP14 - 2 grupy skierowane na kwarantanne, 
PP16 - 3 grupy skierowane na kwarantannę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy sklep internetowy się opłaca? Szansa na dodatkowe przychody dla Twojej firmy Czy sklep internetowy się opłaca? Szansa na dodatkowe przychody dla Twojej firmy

Badania nad górnikami w związku z COVID-19. Są bezpieczni? Badania nad górnikami w związku z COVID-19. Są bezpieczni?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Gość23.10.2020 22:05

Jaki to jest pic na wodę! Nauczyciel z dodatnim wynikiem- na kwarantannę tylko klasy w których uczy, reszta w szkole. A co z innymi nauczycielami, z którymi zakażony miał styczność (z wszystkimi)? A co z rodzeństwem uczniów na kwarantannie?
Błądzą i markują jakieś działani, z których nic nie wynika.
A nasz WE? PORAŻKA! Nie pomagają a jedynie szkodzą.

Gość23.10.2020 18:34

Styczność. Nie choroba

Gość23.10.2020 18:08

do gościa z 14:18Pytasz gdzie oświata????Zamiata wszystko pod dywan TAJEMNICA......

Gość23.10.2020 14:18

Dyrektor szkoły nr 10 ma koranowirusa i dzieci chodzą do szkoły ! To co nauczyciele nie mieli styczności z Dyrektorem albo sekretarka gdzie jest nasza oświata że to toleruje!

Dziwne!?23.10.2020 5:34

Wszyscy chorują na covid 19.
GRYPA ZNIKNEŁA Z ŻYCIA POLAKÓW!!
Lockdawn na 12miesięcy to jest jedyne rozwiązanie pozdychamy z głodu i będzie po covidzie.
PS.
UPADEK GOSPODARKI WIĄŻE SIĘ Z BRAKIEM PIENIĘDZY W BUDŻECIE PAŃSTWA CO ZA TYM IDZIE?OBCINANIE wysokich EMERYTUR I RENT,obniżanie pensji tzw.grupie budżetowej.....

To sem ja23.10.2020 0:59

Jestem bęcwale tomusiu, taki ze mnie kozak! Zdania nie zmieniam, bo mówię, jak jest. Garstka ludzi przechodzi grypę tak, jak opisasał/a to "ryfka" (widać, że z jakimiś objawami uszkodzenia cun). To samo miał mój kumpel wojskowy, już emeryt. Twierdził jak covidianie, że bzdury opowiadam, że lekarze itd. Po przejściu na emeryturę zaszczepił się twardziel na grypę. Po paru dniach tak się rozchorował, że żona przez 2 tygodnie podstawiała mu basen do łóżka i długo dochodził do siebie. Od tego czasu zmądrzał: nie szczepi i nie chruje. Do większości ludzi nie trafiają argumenty. Muszą przekonać się na własnej skórze. A ja nie obawiam sie tego wirusika (wzmacniam odporność), tylko polityków, którzy chcą mnie i rodzinę siłą zaszczepić oraz kontrolować pieniądz ("Polska bezgotówkiwa").

Orkan23.10.2020 0:28

Do to sem ja i co kolego dopadł Covid? Zdrowia życzę.

Kalfaktor22.10.2020 22:44

Miałem obiawy ale nie zgłosiłem się nigdzie nie będe siedział na kwarantannie 2 miesiące. Chodziłem po sklepach do pracy i jakoś przeżyłem czym tu się martwić, chyba tylko agresją covidian

abc22.10.2020 21:42

Owszem - jak bedzie 20 czy 50 tys dziennie to nagle szkoly zostana zamkniete. Szkoda, ze stanowczo za pozno.

Jaro22.10.2020 21:13

Te wszystkie pretensje zamiast kierować na szkoły czy przedszkola powinniście kierować do rządu. Jak ktoś zachoruje wówczas widzi jak działa system zdrowia. Albo raczej powiedzieć nie działa.

Pokaż wszystkie opinie (28)