Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
BS Kredyt bez gwiazdek
23 października 2020

Wpadli przez nerwowe zachowanie. Trafili do więzienia

Wpadli przez nerwowe zachowanie. Trafili do więzienia
fot. Śląska Policja

To już nie pierwszy raz, kiedy nerwowe zachowanie naprowadza policjantów na trop nieprawidłowości. Tym razem zatrzymano dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości.

Policyjny patrol zwrócił uwagę na ulicy Katowickiej na mężczyznę, który zaczął się nerwowo zachowywać na widok radiowozu. Okazało się, że 43-latek jest osobą poszukiwaną i ma do odbycia  karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Kolejny poszukiwany wpadł w nocy z poniedziałku na wtorek, kiedy to mężczyzna na widok radiowozu próbował wejść do klatki schodowej. Po nieudanej próbie próbował dostać się do drugiej - również bezskutecznie. 37-letni jastrzębianin okazał się być osobą poszukiwaną, najbliższe 13 miesięcy spędzi w Zakładzie Karnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zdemolowano przystanek. Mieszkańcy zapłacą Zdemolowano przystanek. Mieszkańcy zapłacą

Policjant na urlopie rzucił się w pościg za złodziejem Policjant na urlopie rzucił się w pościg za złodziejem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
jaa26.10.2020 18:43

Do max
Dziś o 13:22,,,puknij się w globus, oby ciebie nikt nie rozliczył .

max26.10.2020 13:22

Dziś ludzie bardziej boją się Pislicji niż przestępców.Każdy Pislicjant będzie zapamiętany i tak jak zostali zapamiętani funkcjonariusze SB,tak i oni będą za bezprawie rozliczeni przez naród.Władza się zmieni,a wy nie zasłonicie się haniebnymi rozkazami.Szykujcie się na głodowe emeryturki,bo zapewne zostaną potraktowane tak jak waszych starszych kolegów z minionej epoki.

Bierut24.10.2020 23:45

O To mam milicja coś jeszcze innego robi niż służenie PiSowi. W cztery litery wam sługusy

my już też reagujemy nerwowo23.10.2020 16:26

Działania policji w obronie PiS spowodowały, że wiele osób zaczyna się denerwować gdy widzi radiowóz. Już nie wiadomo, czy nie wystawią mandatu, lub zaatakują, bo taki dostali rozkaz. A przecież jesteśmy ludźmi spokojnymi i nie mamy konfliktu z prawem.

Oko proroka23.10.2020 8:24

Wzrokowcy po kursach u wróżbity Macieja?

benek23.10.2020 8:19

Moja Óla terz mnie zafsze rozpozna po nerwowym zahowanu kiedy sobie po szyhcie hlapnem. Albo w trakcie.