Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
26 października 2020

Zmarło kolejnych trzech mieszkańców na COVID

Zmarło kolejnych trzech mieszkańców na COVID
fot. pixabay

Epidemia koronawirusa zatacza coraz szersze kręgi. W Jastrzębiu przybywa zakażonych. Jest też trzech mieszkańców, którzy zmarli z powodu wirusa COVID-19.

 W niedzielę poinformowano o kolejnym wzroście zakażeń w Polsce, dane opublikowane w niedzielę - 11 742 osoby. Zmarło 87 osób. Niestety do tych dramatycznych danych trzeba doliczyć kolejnych trzech mieszkańców Jastrzębia. W Sumie liczba ta wynosi 20 osób. Według ostatnich danych w naszym mieście przybyło 14 zakażonych jastrzębian. 

Rząd apeluje o to, aby stosować się do obostrzeń. Przede wszystkim nosić maseczki, zachowywać dystans i myć ręce. Jak mówi premier Morawiecki, od najbliższych dwóch tygodni zależy to, czy epidemia zostanie wyhamowana.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy sklep internetowy się opłaca? Szansa na dodatkowe przychody dla Twojej firmy Czy sklep internetowy się opłaca? Szansa na dodatkowe przychody dla Twojej firmy

Badania nad górnikami w związku z COVID-19. Są bezpieczni? Badania nad górnikami w związku z COVID-19. Są bezpieczni?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
Gość29.10.2020 19:01

A co powiecie o przypadkach gdzie ludzie zginęli tragicznie w wypadkach samochodowych. A papirologia medyczna do ubezpieczalni poszła z przyczyną zgonu "covid19"

Pchełka do zapobiegliwy29.10.2020 9:22

A to wcześniej ludzie nie umierali? Z tą różnicą, że mieli inne choroby i nie znali srovida.

Jatamtam28.10.2020 21:21

Morawiecki Pinokio ,nie słuchać tego zdrajcy narodu ,rząd chce doprowadzić do wojny ,będzie Polak Polakowi wrogiem, o to im chodzi !
A choroby, wirusy były są i będą ,teraz jest idealny czas na sezonowe przeziębienia i grypy.nie dajmy się zwariować jakimś koronawirusem który jest z nami już od lat.
Jakie objawy ma korona ,a jakie grypa? Hm wychodzi na to że takie same więc co? To po prostu grypa ,jakoś wcześniej nie kazali w maskach chodzić....
Hmm ile już w tych maseczkach chodzimy? I co pomogły przez te miesiące ? Jakby pomagały to dawno by było po plandemi... Daje do myślenia?

j- bie28.10.2020 10:31

miasto jest tak przygotowane na covid,że nawet tam gdzie ktoś jest chory lub był to nie dezynfekują klatek schodowych a wirus ma pole do popisu

Zenek27.10.2020 17:49

A jak miasto jest przygotowane na covid?

Ropucha 27.10.2020 16:02

Tak leczą jaszczempscy boChaterzy

To sem ja27.10.2020 10:35

Powtórzę: przyczyną zgonu nie jest covid tak jak przyczyną zgonu nie jest grypa.
To zorganizowana operacja, która będzie miała jeszcze wiele "fal", aż banksterzy wprowadzą swój nowy światowy porządek... (nwo). Do niedawna byłem wyśmiewany za "teorie spisku", teraz widzicie to na własne oczy. A to dopiero początek...

Ant26.10.2020 23:42

Pic na wodę. Nie dajmy się oszukać.

Pani 26.10.2020 22:47

Nono, na nic innego się dzisiaj nie umiera.
Ciekawe ile rodziny kasy dostały za pozwolenie wpisu że iscy umarli na covid?

Gość26.10.2020 20:32

Mając problemy zdrowotne jakie kolwiek i chcąc się dostać do WSS2 trzeba podpisać papier że jest się nosicielem COV19 A nawet panie idące rodzić są do tego zmuszane.
Jak to powiedział jeden człowiek w kombinezonie mumi na izbie przyjęć "pani podpisze my za panią lepszą kasę będziemy mieć"

Pokaż wszystkie opinie (27)