Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
26 października 2020

Dzisiaj kobiety ponownie wyjdą na ulice

Dzisiaj kobiety ponownie wyjdą na ulice
fot. JastrzebieOnline.pl/kbł

W niedzielę pod biurem poselskim Grzegorza Matusiaka odbył się protest kobiet przeciwko zaostrzeniu przepisów antyaborcyjnych. To jeszcze nie koniec. Dzisiaj kolejna demonstracja.

Podczas niedzielnej manifestacji na ulicy Mazowieckiej kobiety poinformowały, że w poniedziałek nastąpi jego druga odsłona. Tym razem panie spontanicznie postanowiły ogłosić, że czekają na wszystkich chętnych pod kinem Centrum o godzinie 17:00.

- Chcemy wykrzyczeć swoją wściekłość, swoją niezgodę na takie traktowanie kobiet. Zmuszanie nas do rodzenia dzieci, które wiadomo, że i tak umrą zaraz po porodzie lub w ciągu najbliższych dni, to tortury nie tylko dla matki i ojca, ale również tego dziecka. Jak można było podjąć tak bezduszne decyzje! - mówiła jedna z demonstrantek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nikt nie przyszedł na protest. Czy to strach? Nikt nie przyszedł na protest. Czy to strach?

Jastrzębskie protesty bez organizatorek. Będzie marsz? Jastrzębskie protesty bez organizatorek. Będzie marsz?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (48)
Jastrzębnianin 30.10.2020 8:33

To nie kobiety to szmaty proszę nie obrażać kobiet

Gość30.10.2020 7:27

Ta z lewej powinna dostać zarzuty za masowe sprowadzanie zagrożenia dla ludzi i mam nadzieję że tak wkrótce będzie.

haha30.10.2020 1:21

Przeciez to jakieś dzieciak z patologi co zamkneli bary i niemaja co robic:D

Do :) 26.10.2020 20:0327.10.2020 18:22

Tu nie chodzi o wiek , tytanie intelektu

NIE ZGADZAM SIĘ!27.10.2020 9:13

LUDZIE! Wy naprawdę myślicie, że tam szła banda źle wychowanych smarkaczy?! Ja jestem dorosłą kobietą z wyższym wykształceniem i szłam tam razem z moją córką też magistrem (filozofii). Wy sobie siedźcie w tych domach dalej , zaśmiecając mózgi setkami bzdur z nic nie wartej TV i chaosem informatycznym z Internetu, bez krytycznego myślenia, zajadając się tłusto usmażoną kapustą, przeganiając swoje dzieci przeszkadzające wam w wolnym czasie, nie wyściubiając nosa z przaśnej Polski, bo wszędzie zaatakują was muzułmanie, a w niedziele ubierzcie swoje najlepsze ubranka, na umyte wcześniej w sobotę ciała bez rozumu i własnej woli i pójdźcie oddać wszystko co w was najlepsze na ołtarze. W pozostałych dniach już w was nic dobrego nie zostaje tylko jad i nienawiść dla ludzi myślących inaczej....

Jastrzębianinka27.10.2020 9:01

Do p. Jastrzębianina. Ja mieszkanka osiedla Barbary też krzyczałam wczoraj na ulicach i nie jestem rozwydrzoną (RZ! Polaku!) smarkulą i nie życzę sobie, żeby na mnie i na moje nastoletnie dzieci, które nie robią nikomu krzywdy wysyłana była policja! I ja - mieszkanka osiedla Barbary, mam dość społeczeństwa kościelnego, które cały czas wpycha się z buciorami do mojego prywatnego, intymnego życia, ale nie domagam się żeby policja robiła z nim porządek.

Jastrzębnianin 27.10.2020 8:21

Do p. Prezydent. My mieszkańcy osiedla Barba mamy dość krzykow smarkaczy rozwydżonych ,jak strajkowali górnicy to policji było setki A teraz co nie ma kto zrobić porządku? Chyba że znowu pani jest na wakacjach.

tajny agent27.10.2020 6:48

Przy okazji tego wydarzenia wyszło szydło z worka czyli okazało się że mamy w większości która tam była bardzo źle wychowane dzieci które nie potrafią powiedzieć jednego zdania bez potężnych wulgaryzmów z szkoły tego nie wynieśli tylko z domu...

Ciekawski26.10.2020 21:59

Wniosek do trybunału złożyło 119 posłów,większosć z po i psl,a trybunał orzekł jak Konystytucja Kwaśniewskiego i reszty lewicowców.Ludzie ale dajecie się manipulowac.,a oni piją lulki palą i się smieją

Torquemada26.10.2020 21:56

Kler do kastracji?

Pokaż wszystkie opinie (48)